Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek elfogadható ha...

Szerintetek elfogadható ha egy férfi sminkel? Mi a véleményetek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem vagyok férfi nem azért kérdezem, csak szimplán érdekel, hogy ki mit gondol erről :)

2018. febr. 1. 21:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

En kanykent valaszolok. Egy csomo ferfi sminkest kovetek ytn, sot nem tulzok, ha azt mondom hogy az egyik kedvenc youtuberem is pont az. Siman jar full glam makeupban barhova, Amerikaban nem itelik el az ilyeneket. O mondta, hgoy a sminkelesre ugy tekint, mint egy muveszetre, Kielheti a vagyait benne. Szerintem tok jo, ha valakinek ilyen a felfogasa:)

Magyarorszagon sajnos kirohognenek max, meg leszolnanak ha igy meglatnak.

2018. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
59%

Szerintem nem, nagyon nem!

Abszolut nem férfias,ott már valami "gond" van ha sminkkel...

2018. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Metionin ***** válasza:
91%
Nekem nem lenne bajom vele. Egy férfinek is lehetnek bőrhibái, lehet karikás a szeme vagy nőhet szarul a szemöldöke. Ha férfi lennék lehet hogy akkor is sminkelnék.
2018. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, más mit csinál. Ilyenért meg nem nézek le embereket, ahhoz ér elég inger.
2018. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Semmi problémám nincs vele. Sok férfi sminkel, nem arra a szintre gondolok, amit az első írt (amivel szintén semmi bajom), hanem egészen szolidra, ami nem is látszik, de esztétikusabbá teszi. A vőlegényeket is sminkelik esküvőre és semmi baj nincs vele (csak előnye van, fotózáskor direkt jó s amúgyis jobban néz ki úgy, s egységesebb is a pár. amennyire tudom, mert nem szoktam ezt nézegetni).
2018. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, 10 napból 4 szer rakok magamra korrektort, és nagyjából ennyi is a smink tudásom :D

Barátnőm nagyon szeret sminkelni, szóval néha beáldozom magam próbabának. Ismerek olyat is aki alapozót meg mindent használ, de nem szólják le. Szerintem mindenki azt csiál a testével amit akar. Abból meg hogy valaki a hibáit akarja eltakarni, nincs szégyenlenivaló.

2018. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
Sztem meg buz zis. Ha valami pattit vagy karikát lekorrektoroz, vagy a szemöldökét kiszedi férfiasra, az még belefér, de több NEM!
2018. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Nekem, a személyes véleményem szerint elfogadott de a társadalom alap állása szerint nem. Ami mondjuk érdekes mert a fiúknak is vannak bőrhibáik, sőt, páromnak pl sokkal több indoka lenne alapozót használni mint nekem (mondjuk én nem használok) szóval nem fogok búzának nézni egy srácot csak mert egy kis korrektort ken a pattanás hegekre az arcán.
2018. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

5. voltam. Akkor nem jutott eszembe, de amikor megismertem a páromat, aki férfi, erősen ki volt sminkelve (nem művészien, csak fekete rúzs meg körömlakk. amúgy körömfúrója is volt már :D). Jól állt neki. Bizonyos körökben bulikra fekete rúzs az teljesen alap. Van, akinek hétköznap is. Önkifejezés meg minden.

Mi bzuis ezen, fel nem fogom. A világ számos helyén és Európában a középkorban teljesen bevett volt a férfiak sminkelése. Nincs benne semmi alapvetően nőies, csak mai itteni világunkban ezt a nők szokták csinálni.

Nem férfiasnak tartani egy sminkelő férfit kb. olyan, mintha egy rendes skótot illetnének mindenféle szavakkal s neveznének férfiatlannak, csak mert szoknyája van. És? A szoknya nem veszi el a férfiasságot :) A smink sem.

Néha az adott kultúra adott századának szokásai túlzottan gúzsba kötnek embereket.

2018. febr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg pont hogy elveszi a férfiasságot a smink is meg a nöi ruhák hordása. Egy férfi ne legyen nöies.
2018. febr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!