Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem a...

Segítségre lenne szükségem a férfi parfümökkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kedves Hölgyek/Urak!


Egy kis segítséget szeretnék kérni a férfi parfümökkel kapcsolatban.

Sajnos nem igazán értek hozzájuk, ezért nem tudom, hogy melyiket érdemes az egyes időszakban használni (téli, nyári, őszi..), illetve, hogy melyiket érdemes használnom napi szinten és melyiket alkalmanként. :-/

Tudnátok segíteni nekem ezzel kapcsolatban? :)


Már kinéztem párat és valószínűleg ezek közül fogok megvásárolni egy nyár/ősz és egy téli illatot.


Ha nagyon szépen megkérlek titeket, akkor lennétek olyan kedvesek, hogy odaírjátok a felsoroltak mellé, hogy pl. nyár, alkalmanként vagy őszi, napi szinten használható; stb.


Segítségeteket nagyra értékelem és köszönöm!


- VERSACE Pour Homme Oud Noir

- ARMANI Code

- CAROLINA HERRERA 212 VIP Men

- BVLGARI Man In Black

- TRUSSARDI My Land

- HUGO BOSS Boss Botled

- BVLGARI AQVA Amara

- ISSEY MIYAKE L'Eau D'Issey Pour Homme

- DAVIDOFF Cool Water Man



2017. aug. 2. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül az Armanit és a Hugo Bosst ismerem nőként, mindkettőt nagyon kedvelem, a párom az Hugo Boss-osat minden nap használta, de hogy évszak szerint milyen lenne...Igazából szerintem mindegy. De ez a kettő az én ízlésemnek bejön, a többit nem ismerem.
2017. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Menj a www.kremmania.hu-ra es a keresőbe írd be ezeket a parfümöket. Itt egyéni véleményeket, értékeléseket olvashatsz a parfumről.

Ha tudsz angolul, a fragrantica.com mégjobb, itt szinten beírod a keresőbe es azt is megmondja melyik évszakban használatos, milyen a hatosugara + egyéb infók.

2017. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

- VERSACE Pour Homme Oud Noir - ősz/tél

- ARMANI Code - ősz/tél

- CAROLINA HERRERA 212 VIP Men - ősz/tél

- BVLGARI Man In Black - ősz/tél

- TRUSSARDI My Land - tavasz/ősz

- HUGO BOSS Boss Bottled - tavasz/ősz

- BVLGARI AQVA Amara - tavasz/nyár

- ISSEY MIYAKE L'Eau D'Issey Pour Homme - tavasz/nyár

- DAVIDOFF Cool Water Man - tavasz/nyár


Az alkalmi/hétköznapi megkülönböztetésben én nem nagyon hiszek.

2017. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Megnézem az oldalt is, amit megosztottál. ;-)

2017. aug. 2. 20:17
 5/9 A kérdező kommentje:

Elolvastam mindkét oldalon írt véleményeket és így sikerült eldöntenem, hogy melyikeket fogom megvenni.


Annyiban tudtok még segíteni nekem, hogy honnan érdemes rendelni online? A notino.hu oldalt találtam, de arról is vegyes vélemények voltak, ahogyan olvastam. :-/

2017. aug. 3. 19:34
 6/9 anonim ***** válasza:
A notino teljesen jó. Melyik mellett döntöttél?
2017. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Okés. ;-)


BVLGARI Man In Black és ISSEY MIYAKE L'Eau D'Issey Pour Homme

Ezt a kettőt néztem ki a vélemények alapján.Boltban is voltam és le is teszteltem őket, hogy milyenek is valójában. ;-) Az első őszre/télre, a másik pedig tavasz/nyárra lesz.

Az Armani Code Profumo is tetszett, de egyenlőre elég lesz ez a kettő is, mert másra is kell most a fizetésem, de elképzelhető, hogy azt is megrendelem majd később. :)


Carolina Herrera 212 VIP Men, Davidoff, Hugo Boss kiesett nálam. De a többi egész jó volt ;-)

2017. aug. 3. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:

#2-es válaszoló vagyok.

Ha gyakrabban belépsz a fent írt moldalakra, kifoghatsz mások által eladásra feltett példányokat, így anyagilag jobban járhatsz.

En is szoktam a Kremmanian venni, igaz használt, hiányzik belőle 10-20 ml, de ez engem nem zavar, így kevesebbet fizetek érte. Az eredetiség kód alapján ellenőrizhető.

Te is feltehetsz hirdetést, hogy pl eladó Armani code parfümöt keresel, majd megegyeztek az eladóval, aki elpostázza neked.

Én már 3 éve így adok-veszek parfümöt.

2017. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Bvlgari nagyon finom,elegáns,a Hugo meg az Armani is nagy márka,de szerintem olyan baromi ismert,hogy mindenki azt használja,nem érezném különlegesnek magam benne,mint ahogy a legtöbb kis takony is a one milliont tolja fulladasig.Egyébként szükségetlen évszakonként váltogatni,ha megtalálod az illatod maradj annál,és viseld azt.
2017. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!