Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy működik ez az Avon...

Hogy működik ez az Avon tanácsadó női karrier? Bővlent

Figyelt kérdés

van minumum rendeles? Egyik ismerősöm aki szeretné hogy neki dolgozzak koordinátor allitolag havonta 10000ft minimum na most én ebben a témában 6000000 millio oldalt néztem végig és SEHOL nem találtam erre választ!!!! Avon tanácsadó nők! Van minimum vagy nincs?!

Magamnak havonta 2000ft minimum atlagba 3000ft értékben rendelek vevő köröm nem lenne suliba munkahelyen is van nem is egy ember aki csinálja... el vallalom en kedvezmények miatt is de ha van tenyleg 10ezres minimum szoba se jöhet!



2018. febr. 6. 01:46
1 2
 1/11 zolko26 válasza:
100%
Nem vagyok nő viszont rengeteget hallottam erről és pár női ismerősöm is "dolgozott" így. A minimum az épp attól függ hogy mikor milyen napja van a "fentieknek". Elválalni viszont csak úgy válald ha van egy jó pár emberből álló vásárlói köröd és 100%-ban megbízol bennük, mivel ha xy rendel rajtad keresztűl pl egy arany fűlbevalót meg miegymást jó pár ezer (jó pár 10 ezer) értékben és mégsem fizeti ki akkor azt neked kell a cégnek ki fizetned, mivel vissza nem igazán viszik.
2018. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Nincs semilyen minimum ha nem ac le 1-2honapig rendelest akkor sincs semmi csak ki hagytad azta kampányt ezt azért monta a kordinátorod hogy neki legyen jo mert ö is kap utanad valamit es gondolom a 10000ft felet kap job hassznot de viszont ha csak 2000-3000ft ba rendelést akkor keveseb a kedvezmenyed asszem 15százalek de meg ase minden termekre meg plusz posta kolcseg de ha magadnak vasarolsz akkor is megéri asszem ha 85ezer forint felet vasarolsz akkor fix35 százalék es igen ahogy irta az elso kommentelo csak ojan nak szabad adni hitelbe akibe megbizol de kifizetesre is athatod mert ha megrendeled es eladod nem kerik visza lehet aruzni a termeket postazas is ingyenes visza kuldes mert az avon kapcsoladba al a postaval de mart csak kulon ajanlatok ert magadnak megeri avonozni tehat szoval azt 10 ezret baratnod azert monta mert hasznot akarhuzni rajtad bocsi a helyes irasomal telon irtam meg siettem :) amugy ha tanacsado leszel es belepsz a weboldaladra ot boveb informaciot tanalsz.
2018. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem akkor is jo ha 5% kedvezményt kapok de számomra már elnézést nevetséges ez a tanácsados női dolog. Néhány ezer értékben magamnak rendelek de nem fogok senki után koslatni nem szeretem a jutalekos rendszert. Köszönöm a felvilágosítást es semmi gond a helyesírásért én gépről utálok írni:))
2018. febr. 6. 20:43
 4/11 anonim válasza:
Igen meg van minden kampánynal tehat minden honabba is oszeálitot kulon szorolapba kapot tanacsadoknak kinalt termekek is amiken nincs kedvezményed de viszont olcsobak mint a katalogusba ja meg még anyi hogy aszem hitelkereti belepod is 10-15ezerel kezded
2018. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hitel keret?? mi?

fizetnem kell?

2018. febr. 6. 23:33
 6/11 anonim válasza:
Hitel keret azt jelenti tegyuk fel le adod a rendelest és 1-3 munka napon meg erkezik a csomagod es azt amit meg rendeltél termékeket 10-15 napon mulva kel ki fizetni nem tom határidejit pontosan a fizetes csekken is tortenhet vagy az avon oldalan elutalod tehat ha tulleped a hitel kereted nem azt jelenti hogy nem vasarolhac mar csak azt hogy azt azzonal ki kell fizetni egyébként hitelkeret az bövül ha mindig rendelgec.
2018. febr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs minimum rendelés, de 7500ft rendelés alatt nincs kedvezmény és 3500ft rendelés alatt van kismegrendelési díj, ami 400ft.

Ha rendel tőlem valaki mindig csak akkor adom oda neki ha ki is fizeti, nem szokás hitelbe odaadni.

2018. febr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
értem, szerintetek meg éri ha kizárólag csak magamnak rendelnék ebben a családom is benne van és nagyon max 5-6ezer szokott lenni de minimum 3500ert szoktam
2018. febr. 7. 18:13
 9/11 anonim válasza:
Szerintem megéri hisz a ahogy írtam korábban is a tanácsadóknak külön ajánlatok is vannak mint most pl tus fürdök meg nem tudom milyen krémek csak 99ft db ja de csak 5db ot lehet rendelni max tehát vannak tanácsadóknak néha jó ajánlatok de az már mellékes hogy kinek mi éri meg.
2018. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én csak az kedvezmények miatt csinálnám viszont ha nekem kell fizetni akkor maradok annál h rendelek
2018. febr. 8. 01:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!