Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kanekalon póthajat szeretnék...

Kanekalon póthajat szeretnék afró fonáshoz. Amikor kiszedem a hajambol a póthajat 2 hónap múlva ujra fel tudom majd használni?

Figyelt kérdés
A válaszokat köszönöm :) megy majd a zöld

2018. febr. 11. 05:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, de max még egyszer tudod felhasználni, viszont akkor nem elég forró vízbe tenni, utána megint bevizezni és hajvasalóval átmenni rajta biztosabb. Én épp afrohoz többször felhasznált Kanekalon hajakból csinálom a nyári műrasztám, és bevallom nehezen akar szépen összeállni. Próbálhatod esetleg vegyesen, veszel még egy csomag műhajat, és hozzá fogsz valamennyit belőle.

Sajnos nem tudok biztosabbat mondani, mivel függ attól is, hogy mennyire vagy hányszor volt forrázva.

2018. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!