Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi az orr piercing beforrá...

Mennyi az orr piercing beforrási ideje?

Figyelt kérdés
1,5 éve van orr piercingem, de ki kellett vennem röntgen miatt másnap nem tudtam visszatenni sehogy se. De a tű átmegy az orromon. Leghamarabb jövőhéten tudnám vissza rakatni tetováló szalonban, csak azt nem tudom kell e megint szúrni? Lehetséges hogy ennyi idő után benő egy hét alatt teljesen?
2018. febr. 17. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nekem volt, hogy egy teljes évig nem volt fülbevaló a fülemben, és nem forrt be. Nem hiszem, hogy orrnál is más lenne a helyzet, ne félj. Úgy hallottam, hogyha 1 évnél több ideig van orr pc-je valakinek, akkor heteket simán kibír, de hónapokat még nem ajánlott.
2018. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem lehet összehasonlítani a fülbevalóval. :D

Egy hét alatt simán összeforr ha vékony ékszer volt benne. Ideiglenesen nem tudsz valamit beletenni?

2018. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mert a piercingem abszolút nem megy át rajta. Tűvel az orromban nem szeretnék járkálni :D
2018. febr. 17. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:
mennyivel vékonyabb a tű? a piercing pedig egyáltalán nem megy bele? Nekem ilyen kampós végű van és mivel kicsi a kampó íve elég nehéz beleimádkozni a lyukba végig
2018. febr. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem sokkal, karika az ami nem megy bele de már hogyom inkább eléggé begyulladt, ha meggyógyul átszuratom mégegyszer.
2018. febr. 19. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!