Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sokszor hallom, hogy nem...

Sokszor hallom, hogy nem birnak azon az oldalon aludni amelyik oldalra piercinget csináltattak. Ezt a fájdalomra értik vagy csak nem ajánlott azon az oldalon aludni nehogy valami baja legyen az ékszernek vagy a fülnek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 12. 02:22
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Én csak a gyógyulási idő alatt nem aludtam azon az oldalon, mert kegyetlenül fájt. (helix)
2018. febr. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fáj is meg szerintem nem is jó hogy ha terheled azzal hogy ráfekszel.
2018. febr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak kényelmetlen. :) Olyan mint mikor elfekszed valamidet.

Igazából meg lehet oldani. :D jobb fülemben Tragus, Forward Helix, Conch, balban Forward Helix (korábban Industrial), Rook, Tragus...

Mindig valamelyik oldalamom alszom, s természetesen mindegyik piercing már gyógyult.

2018. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Én 2 napig nem tudtam, felébredtem rá ha arra az oldalamra fordultam álmomban ahol a piercing van (tragus). Nem fájt különösebben csak azért érzékeny volt. Utána simán aludtam rajta, persze még vagy 2 hétig próbáltam a piercingmentes oldalon feküdni de volt hogy alvás közben átfordultam.
2018. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!