Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Találtam itthon egy szines...

Klaina kérdése:

Találtam itthon egy szines alapozo spalettát, van benne vagy 6szín. Kérdésem h ezt rendes alapozo alá kell tenni vagy felé es mit hova? Neten ilyen leirast találtam hozzá angolul.

Figyelt kérdés
INCLUDES: 1. ANCHORWOMAN BLUE (UNDEREYE DARK CIRCLE COVER) 2. EYELID CREASE FILL (APRICOT) 3. FIRMING UNDEREYE CONCEALER (BEIGE) 4. MAUVE UNDERMAKEUP PRIMER 5. INDUSTRIAL STRENGTH SKIN CONCEALER (YELLOW) 6. FACE SHAPER CONTOUR CREAM (SOFT BROWN) TO CREATE FLAWLESS SKIN, APPLY WITH FINGERTIPS. BLEND WELL. ALL USED UNDERNEATH MAKEUP OR EYESHADOW EXCEPT FACE SHAPER CONTOUR CREAM, USED OVER FOUNDATION, AND FIRMING UNDEREYE CONCEALER, USED ALONE OR OVER FOUNDATION. COLORS NEVER USED.

2018. febr. 28. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

1: a szem alatti sötét karikákra van

2: szemhéj alapozására szemfesték előtt

3: szem alatti korrektor

4: smink alap/bázis

5: korrektor

6: egyedül ez nem korrektor/sminkalap, ez kontúrozásra való, mint pl. egy pirosító

2018. febr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!
2018. febr. 28. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!