Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Itthon egyedül is megtanulhato...

Itthon egyedül is megtanulhatok angolul?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy haverom aki dalszövegekből tanult meg társalgási szinten, úgyhogy lehetséges.
2017. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én zenéből és Skyrim-ből tanultam meg középfokon. :D


Skyrim belongs to the nords!!!

2017. okt. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mansour ***** válasza:
Az internet korában természetesen lehetséges, van akinek könnyebben is megy így, mint tanárral, csak elég sokat kell foglalkozni vele. A passzív tudás megszerzése nem gond, az aktív tudásnál ott van a probléma, hogy így nehezebb ellenőrizni, hogy jól, helyesen használod-e az elsajátított dolgokat.
2017. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tamaashu válasza:
szerintem nézd meg a duolingo-t, elég jó cucc, segít elindulni.
2017. okt. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az előző válaszadòkkal ellentètben èn nem javaslom, hogy dalokbòl tanulj meg angolul. Szerintem annak nem is menne, akinek nincs egy alap tudása, hiszen az angol kiejtès ès ìràs èg ès föld. Viszont alapszinten meg tudsz tanulni otthon az internet segìtsègèvel, youtubeon is vannak videòk illetve angol oktatòs oldalak is vannak a neten. Pl.: Kòsz Csaba angolos oldala, ha feliratkozol e-mailen küldi neked a tanulò anyagot.
2017. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A szakma szerint egyedül csak úgynevezett túlélő szinten lehet megtanulni. Aki az ellenkezőjét állítja, az vagy nem mond igazat, vagy pedig utánozhatatlan nyelvzseni. Az angolban nehezíti ezt még a kiejtés is, aminek alig van köze az írásképhez. Beszédre pedig egyáltán nincsen lehetőség, pedig ebben a szokásosnál is fontosabb, hogy a "gyakorlat teszi a mestert." Legalább a középfokú nyelvvizsga szintig szükség van tanárra, főként pedig társakra, utána már tud feljődni mindenki egyedül is.
2017. okt. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A dalszövegekből semmiképpen nem lehet megtanulni angolul, mert azoknak a nyelve egy speciális nyelv, amit a héköznapi társalgásban nem használnak, legföljebb egyes elemeit.
2017. okt. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Honnan hová? Én középről felsőre otthon egyedül tornáztam fel magam, de nagy valószínűséggel a 0-ról elindulni se tudtam volna...
2017. okt. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mi lenne válasza:

8,/ ez hihető, mivel én a némettel tettem ezt.

de a kérdezőnek. ha, nulláról akarsz indulni, a válaszom nem. mindenképpen az alapfokot tanfolyamon, vagy a sulidban, kell elkezdeni ha jársz. a nyelvérzék sokat számít. utána, szorgalmasan, napi min. 2 óra akkor feltornázhatod magad kommunikációs szintre. és mindig hangfelvétellel !

2017. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!