Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Budapesten hol csinálnak 2-3...

Budapesten hol csinálnak 2-3 ezer körül karika piercinget a fülembe, a porcba (hélixet)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy új, orvosi fém, karika piercingem, amit sosem hordtam rossz méret miatt. A mai nap úgy döntöttem hogy szeretnék a hónapban egy hélix piercinget szúratni azzal az ékszerrel. Semmi esetre sem szeretném ha ilyen kis ékkövet raknának bele, tekintve hogy az orr piercingemnél is ez okozta a vadhúsos problémát, hogy nagyon nyomta az a kék kis kövecske az adott területet, és utána tudott elmúlni miután bekerült a karika piercing. Csak ez is olyan dolog volt hogy nem akarták nekem kicserélni azt se karikára miután visszamentem, hanem azt mondták hogy várjunk még amíg lemegy a duzzanat, és nem értették meg hogy amíg bent van addig az a kis ékkő, addig az nem is fog lemenni.



Szóval olyan hely kéne budapesten, ahol a hozott ékszerem mellé 3000 forintnál többet magáert a szúrásert nem kérnek el.



A válaszokat előre is köszönöm!



2018. febr. 28. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Azzal vigyázz, hogy sok helyen nem szúrnak orvosi fémmel, ha karikát akarsz. A labet oké, de a karika titánból kell hogy legyen, mert akkor nem dagad be annyira (ami ugye a karikánál probléma). Biztos van ahol megcsinálják így is, de sok helyen nem véletlenül nem. Inkább gyűjts még egy kicsit, és vegyél titánt, azt biztosan berakják.
2018. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
westendbe ugy 5k hogy ekszert is kapsz.
2018. márc. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!