Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet természetes...

Hogyan lehet természetes módon megnöveszteni a körmöt? Van valami krém vagy körömlakk stb?

Figyelt kérdés

Már jó pár hete növesztem a körmöm és ekkora még sosem volt,mert mindig letörött.

Persze még szeretném növeszteni,mert tetszenek a hosszú körmök.


2011. júl. 30. 12:47
 1/8 anonim válasza:

szia :)

ismerős a helyzet! :)

én kb 1 éve körömerősítő lakkal próbálkoztam. a Rossmannban vettem ilyet: [link]

ott is kb 600 Ft. sokat segített!

viszont azóta mikor növeszteni akarom minden nap reszelgetem a szélét, szép kerekre. így nem tud semmibe beleakadni, ráadásul nem is repedezik! :)

remélem segítettem ;)

2011. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamóca.. ***** válasza:

úgy mitn a hajat. mindig issza kell kicsit reszelni belőle, hogy a már roncsolódott rész eltűnjön.

nő két milit, reszelj vissza egyet, kb.

kicsit lassabb, de ha nem kőkemény a körmöd azért ígyi s van esélyed. régen én is cska hagytam h nőljön, mindig letört. most meg akkora, mindenki azt hiszi mű:)

2011. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak különböző körömlakkok erre pl: körömerősítő/ körömnövekedés serkentő.


Avon és oriflame katalógusban láttam már, és a Miss sportynak is vannak ilyen lakkjai.

2011. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első:A rossmannba körömnövekedést serkentő lakk is van és ha igen mennyiért?
2011. júl. 30. 17:06
 5/8 anonim válasza:

az 1. vagyok :)

sajnálom, nem vagyok Rossmann szakértő. Én kifejezetten ezt erősítőt kerestem, és találtam is. Az meg hogy egy lakk serkenti a növekedést, szerintem nem túl valószínű... :)

Persze mint mondtam, nem vagyok szakértő. :)

2011. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A körömnövekedés serkentőt az Avonban láttam, és nem lakk, hanem gél.

kérdezőnek: ha érdekel, 11. kampány, 38. oldal.


[link]

2011. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szintén 1. :)

Én próbáltam ezt az Avonos gélt, végülis erősítette a körmöm. De hogy gyorsabban nőtt volna? Á-á. :D

2011. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!:)

Ezt a körömnövekedést elősegítő gélt már láttam párszor az Avonba,de ahogy írtad te is nem hiszem hogy használna.

2011. aug. 1. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!