Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a bronzosítót?

Figyelt kérdés

Elég régóta próbálkozok már azzal, hogy bronzosítót használjak. Egy barátnőm azt mondta hogy a fül felső részétől a szájam irányába kell meghúzni a hajam vonalától. Azt is olvastam már hogy így a járom csomt alatt kéne eldolgoznom a púdert. Viszont videókban azt is lattam már hogy tulajdonképpen magára a csontra viszik fel.

Most akkor melyik a helyes?

Sajnos nem látszik a csontom alatt az árnyék se, hogy azt kövessem, mert az arcomom a husi ugyanannyira van kintint a járomcsontom. :(

Narancsosabb bronzosítóval is probálkoztam meg barna kontúrozóval is. De a végeredmény mindig olyan, mintha piszkos lenne az arcom :(



2018. márc. 9. 06:33
 1/4 A kérdező kommentje:
*mert az arcomon a husi uyanannyira van kint mint a járomcsontom
2018. márc. 9. 06:35
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézz erről videókat. Youtube-n vannak profi sminkesek.
2018. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Néztem erről videókat de egyszerűen nem tudom miert néz ki a bronzosító ugy az arcomon mintha koszos lenne :(
2018. márc. 23. 17:47
 4/4 anonim válasza:

Azért mert nem jó minőségű. Olyan bronzosítót vegyél ami nem száraz hanem enyhén krémes hatású.

Nézd meg Karin Dragos sminksulis videóját ott elmondja.

2018. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!