Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nők! Ti átlagban hogyan/mikkel...

Nők! Ti átlagban hogyan/mikkel sminkeltek reggel?

Figyelt kérdés

És ez meddig tart? Összefügg az időtartammal az eszközhasználat?

Én szemcerkát, szemhéjport, szempillaspirált rúzst/szájfényt hordok. De még így is sok idő, mindig késésbe vagyok. Pedig lejjebb adni nem akarok a mennyiségből. És nem is sok rajtam.



2017. okt. 13. 11:40
1 2
 1/16 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Alapozó, korrektor, szemöldök, bronzosító, száj, szempilla. Általában 15 perc, mert közbe szürpölöm a reggeli teámat. Tea nélkül 7 perc.
2017. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

BB krém, korrektor, szempillaspirál, színtelen ajakápoló


10-15 perc, szeretem ráérősen, kávé mellett csinálni

2017. okt. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Alapozó, korrektor, púder, szemceruza, szempillaspirál, szemöldökzselé, ajakápoló (bár az nem tudom mennyire számít sminknek). Én semmit sem szoktam elsietni, nem kapkodok, általában 10 perc alatt készülök el.
2017. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

alapozó, púder, szemceruza, szemhéjtus, szemhéjfesték, szempillaspirál, rúzs


Ha akarom 15 perc de általában fél óra.

2017. okt. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapozo, korrektor, puder, szemokdokceruza, szemoldokpor, tus, szempillaspiral, kis szajfeny, bronzosito, highlighter

Ez kb 15 perc nekem, bar ha ugyetlenkedek akkor van 20is

2017. okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

alapozó, púder, szemöldökceruza, szempillaspirál, pirosító. 15 perc.

van amikor a szememet is kifestem és/vagy rúzst is használok, akkor 20 perc.

2017. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

bb krem,bronzosito,nude ruzs,szempillaspiral,szemtus,szemoldok satir es egy nude szemhejpuder meg halvany roszaszin szemhejpuder

de mivel kreol az arcom ezert a bb krem van hogy kimarad

2017. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Alapozó, korrektor, tus, szempillaspirál, szemöldökzselé, bronzosító. 10-15 perc maximum, ha sietek, kevesebb.
2017. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Alapozó, púder szemöldökceruza és -por, pirosító, bronzosító, rúzs, szempillaspirál, tus, szemhélypúder, ha kell, korrektor.


Kb ennyi, szerintem nrm sok. Kb 5-10 perc alatt készülök el.

2017. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én használok alapozó+hidratálókrém kombót, lefixálom púderrel, kontúrozok, néha rakok fel pirosítót, szemöldökömet megcsinálom, smokey eyes-hoz hasonlót (tussal nem szórakozom, nem akarok mindenféle rémséget kreálni félálomban :')), rúzst meg általában a nap későbbi részében rakok fel, illetve használok még szempillaspirált is.


És ez kb. 5-6 perc.

2017. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!