Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkesek, kozmetikusok! Hogy...

Sminkesek, kozmetikusok! Hogy rajzoljal szép szemöldököt olyannak, akinek egyáltalán nincsen? Milyen termékeket használjak?

Figyelt kérdés

Megígértem a rákos barátnömnek, hogy kisminkelem, de ugye nincs szemöldöke. Hogy csináljam? Szemöldök ceruzam es porom van, meg tudnám viszonylag szépen csinálni neki ezekkel? Valamint a forma kialakítását hogy csináljam?

A segítséget elöre is köszönöm :)


2018. márc. 12. 15:26
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia már sok helyen kapni szemöldök sablont nem tudom merre laksz :)
2018. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem inkább vidd el kozmetikushoz a barátnődet hogy csinálja meg neki.
2018. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 koszonom szepen ez jo otlet :)

#2 sajnos nem tudom, mivel nem egy egyszeri alkalomrol van szo, hanem hetente tobbszor, attol fuggoen, hogy megy-e aznap valahova. Nagyon zavarja, hogy nincs szemoldoke, ezert azt fogom megcsinalni neki meg egy visszafogott arc es szemsminket. Nekem ez naponta nem tobb 10-15 percnel, de neki sokat jelent.

2018. márc. 12. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van sajnos rákos ismerősöm, ő elég szépen meg tudja csinálni magának. Én a ceruzát és valamilyen keményebb állagú gélt ajánlanék, nem tudom a por mennyire fog jól mutatni.

Vizsgáld meg magadon, hogy a saját szemoldokod hol helyezkedik el, hogy ne akkor kelljen gondolkodni,mikor már helyzet van. Illetve én kipróbálnám a homlokomon mondjuk,hogy sima borfeluletre hogy lehet életszerű szemoldokot készíteni.

2018. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja igaz, bocsi.

Hát szerintem nézz videókat a neten, az nagy segítség.

(2-es voltam).

Vagy esetleg sminktetoválás, az egy életre szól, bár nem olcsó.

2018. márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2018. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitseget! ❤
2018. márc. 13. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!