Hogyan legyek szép?

Figyelt kérdés
Sminkelem magam de csak szempillaspirállal meg szemceruzával de semmi több. Mert alapozóta meg nincs pénzem sajnos. Kérlek légyszíves segitsetek !!!! SRGŐS !!!

#Sminkelem #csak szempillspirállal #meg szemceruzával. Nincs pénzem alapozóra #meg ami kell. Kérlek
2018. febr. 4. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Ne legysl mar idiota, a szepseg relativ
2018. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idióta tudom. De nekem nagyon számít hogy nézek ki. Köszönöm szépen a választ. 😊
2018. febr. 4. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem akarlak megsérteni, nem is annak szánom a válaszom, de a sminktől nem lesznek szebbek az emberek. Csupán annyit érnek el hogy átformálják ideiglenesen a vonásaikat. Persze én is szoktam sminkelni, de az a tapasztalatom, hogy aki szép az természetesen is szép. (Nem magamra értem én inkább az átlagos kategóriába sorolnám magam) 17/l
2018. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy nem vagy szep?
2018. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en se vagyok szep, de ez van.
2018. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha aktuális még... szerintem sok lány ezektől érzi magát szebbnek:

- hosszabb, lakkozott köröm (amin nincs megpattanva a lakk)

- frissen mosott haj

- magassarkú, magassarkú csizma, telitalpú magassarkú stb.

- olyan ruha ami tiszta, illatos, illik a viselő stílusához és alkjához

- kiegészítők (szép ékszerek, óra stb)

- hidratált bőr

- kellemes parfüm, testpermet, szappan vagy akár a tiszta ruhák illata a viselőn

- szőrtelen test

- szépen kiszedett szemöldök



A lényeg hogy ápolt legyél, hogy reggel-este mosd az arcodat. Én egészségügyi okokból nem használhatok most alapozót,de hidd el, hogy egy szépen megosott arc is tud olyan vonzó lenni, mint egy olyan ami alapozóval egységesítve van. :)

2018. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*alakjához
2018. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!