Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek tetszik a fekete rúzs?

Nektek tetszik a fekete rúzs?

Figyelt kérdés
Kimennétek feketére festett szájjal az utcára? Mit gondoltok azokról akik használják?
2018. márc. 12. 20:28
 1/10 Metionin ***** válasza:
82%
Igen, de csak másokon. Nekem valamiért nem áll jól. Sötétkék, sötétbordó és sötét feketéslila rúzst viszont gyakran használok és simán kimegyek benne utcára meg dolgozni meg mindenhova.
2018. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Azt gondolnám, hogy jé újra divat :) Tinikoromban volt az.

Biztos van, akinek jól áll. De a legtöbben nagyon bénán néznek ki vele.

2018. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem tetszene...mert a goth lányokon tetszik és azok bejönnek.
2018. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Magamon nem. Valahogy amikor ki van rúzsozva sötétre a szám, akkor egyszerűen csak ránézek, és tökre olyan, mintha nem is a sajátom lenne. Tök természetellenesnek tűnik. :D

De másokon jól néz ki.

2018. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék ki fekete rúzzsal a számon utcára. Kicsit dark emos beütése van vagy nem tudom... Plusz tuti nem állna jól.

Évfolyamtársam bejött egyszer olyanban, és első órán le is töröltette vele az igazgatóhelyettes, neki sem állt valami jól egyébként.

2018. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Skaiiripa ***** válasza:
100%
Hát valakinek jól áll, kell hozzá egy olyan stílus hogy az jól álljon az embernek. Nekem pl nem tetszik magamon, nem illik hozzám. De magával a színnel semmi bajom, ha a megfelelő ember viseli. Én is szoktam élénkebb színeket hordani.
2018. márc. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Skaiiripa ***** válasza:
100%
Volt egy kicsit rockos, énekesnő évfolyamtársam, ő egyszer ilyen fekete szájjal jött el utolsó napokban suliba, s rajta valami fantasztikusan nézett ki. :)
2018. márc. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam sminkelni, de ifjan volt fekete rúzsom és nagyritkán partykra kentem fel. Nekem a kedvenc színem, de kell ember és komplett kinézet hozzá, hogy jól álljon, én tuti nem néztem ki valami jól vele, de nélküle sem és nem azért csináltam, hogy szép legyek :)


Sok dolog nem következik belőle, ha valaki ilyet hord, így ha valamire következtetek, az inkább az ember ruházatán, teljes kinézetén fog alapulni, nem pusztán a rúzsa színén.

2018. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van akin nagyon jól tud állni. Én imádom a fekete színt mindenben, ruha, szemfesték,köröm stb. De a rúzst azt viselni kell és ahhoz én még nem vagyok elég magabiztos jó nő. Mondjuk felvenni felvenném, de nem állna jól.
2018. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagyis viselném, nem felvenném. :)
2018. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!