Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem vattakorongos sminklemosó...

Nem vattakorongos sminklemosó létezik?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap sminkelek, alapozót, korrektort, kontúrt és pirosítót mindig használok, illetve vannak alkalmak, amikor szemsminket is. Eddig még csak olyan sminklemosókkal találkoztam, amiket vattakoronggal kell használni, de én nem szeretem, mert mindig egy rakás vattakorongot el kell használni, ha azt szeretném, hogy végül lekerüljön az összes smink az arcomról, pedig nem használok nagyon sokat (alapozóból például egy borsónyit nyomok a mutatóujjam végére).


Olyat keresek, amit úgy lehet használni, mint egy szappant/arclemosót/radírt. A sima lemosók sokszor nem szedik le a sminket, a nagyját rajtahagyják.


2018. márc. 13. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ajánlanám neked a sminklemosó kendőt. A Helia D, és a Nivea nagyon jó minőségűek, 1 db elég az egész arcra. Ami micellás, az mégjobb. Csak arra figyelj hogy mindig jól zárd vissza, hogy ne száradjanak ki.
2018. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy Niveás arctisztító tejet használok. Kézzel végig masszírozom vele az arcom, lemosom langyos vízzel és egy kistörölközővel megtörlöm az arcom. Ez minden sminket leszokott hozzni az arcomról (de mondjuk ha rúzst is viselsz azt érdemesebb előtte lemosni..)
2018. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!