Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan lány, akinek...

Létezik olyan lány, akinek természetes a szemöldöke?

Figyelt kérdés
Maximum a kósza szálakat szedi ki, de nem festi egyáltalán.
2018. jan. 24. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére nem nő "össze-vissza" (nagyon szép természetes formája van) és a színe is természetes. :) 17/l
2018. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kérdés ez már??? :O


Persze, hogy létezik! Miért, szerinted nem?

2018. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Miert ne letezne??

En sem szoktam, max buli meg ilyen alkalmakra festem ki, meg ha elrontom a format es kell egy minimalis kipotlas.

2018. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ritka szerintem manapság. Legalábbis kevés ilyen lányt látok.
2018. jan. 24. 14:55
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ki se szedem, mert így is gyér. Sose festettem. Voltaképpen csak van és kész. Nem foglalkozom vele, mert nem csúnya
2018. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze. Én csak formára szedem és átlátszó szemöldökzselét használok, de mást általában nem szoktam használni. Egyébként szerintem teljesen oké, ha valaki festi. Nekem is vannak olyan részei, ahol picit ritkásabb és sokkal szebb, ha porral picit feltöltöm, de csak nagyon ritkán szoktam. Valamint szerintem most már tök jó, nagyon szép, természetes sminktetoválásokat is csinálnak.
2018. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen, csak sokan annyira túlzásba viszik, hogy teljesen természetellenes. És még Kiszel Tünde a ciki... :D Persze ízlések és pofonok.


Egyébként én sem csinálok vele semmit, maximum a kósza szálakat szedem ki. Nem túl sűrű, de ha próbálom feltölteni, nagyon nem áll jól.

2018. jan. 24. 16:02
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
En csak szedem, festeni nem kell, mert nagyon dus, vastagszalu. Apukamtol orokoltem 😃
2018. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szedem, alapból folytonos. Ha netán elrontom a szedést, akkor szoktam korrigálni pár napig, de ez ritka.
2018. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy-ahogy formára szedem, nem sminkelek. Ritka, vékony szálú és rettenetes íve van, így nem lehet neki normális formát adni, ezért aztán gyakran támad kedvem az egészet leborotválni a francba és helyettesíteni egy "bűn az élet" felirattal, csak stílusosan.
2018. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!