Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van bevállt szempillaspiráloto...

Van bevállt szempillaspirálotok? Nagyon rossz féle szempillám van egyenes is meg ritka is (szőke a vége) Sok félét próbáltam már, összeragadnak vagy ugyanolyan csúnya marad.

Figyelt kérdés

2018. márc. 15. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyet szeretnél, ami hosszú, dús és külön válnak a szálnak, vagy inkább minél feketébb és sűrűbb legyen?
2018. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerencsésnek mondhatom magam, nekem sötét szempilláim vannak, amik viszonylag hosszúak és dúsak. L'Oréal False Lash Superstar szempillaspirált használok, én nagyon szeretem, veszett jó szempillákat csinál.
2018. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lovely Pump Up, L'oreal Miss Manga, Catrice Lashes to Kill, Lancome Hypnose. Az utolsó kivételével mndegyik 3000 ft alatti drogériás és nyugodt szívvel ajánlom bármelyiket. Krémmániát írd be a keresőbe, ha vmelyikre bővebben kiváncsi vagy.

Mindenképp ruházz be szerintem egy melegíthető szempillagöndörítőbe, hihetetlen különséget lehet elérni vele, ha valakinek egyenesek a pillái.

2018. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1.kommentelő , inkább dús és fekete
2018. márc. 15. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Maybelline lash sensational intense black a kedvencem, mar nagyon sokszor ujravettem. Elofordult, hogy kiprobaltam valami mast (a kivancsisag, vagy jo promocio miatt), de egyik sem hozta ugyanazt a hatast, az sem, ami araban es igeretben is a duplaja volt.

Annyi van, hogy az elso 4-5 hsznalat soran meg nehez vele dolgozni, talan tul hig, vagy nem tudom, de azutan surusodik es tokeletes lesz.

Nekem hosszu a szempillam, ettol suru is lesz es nagyon szep fejete, illetve ha normalisan csinalom (nem kapkodva), akkor nem tapadnak ossze.

2018. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Rimmelnek van az Extra Super Lash nevezetű szempillaspirálja... az jó ^^ az szépen szétválsztja a pillákat és azzal nem ragadnak úgy össze a szempillák.
2018. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Essence lash princess vagy pedig a lovely curling pump up,de az avonnal is vannak nagyon jo spirlajai!
2018. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Loreal lash paradise most uj es naggyon utos.
2018. ápr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!