Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sorrendben sminkeljek?

Milyen sorrendben sminkeljek?

Figyelt kérdés

Előre is köszi annak, aki segít!

Az a szituáció, hogy az eddigi mindennapi sminkek egy, a kozmetikusom által adott Ilcsi mindennapos hidratáló és mattító szérumból aztán pedig az arra rákerült alapozóból állt. Az a sorrend, hogy Ilcsi mindennapos szérum0(persze a szokásos arckrémem használta után) aztán pedig az alapozó, arra a púder és 'kész' az arcom.

Viszont ma vettem egy L'ORÉALos primer és egy Garnier BB krémet. Akkor. Most mi legyen a sorrend? Mindennapos mattító szérum (amit a kozmetikus adott) majd primer, majd BB krém és végül alapozó/korrektor? Vagy akkor a primer tulajdonképpen felesleges mert a kozmetikus által adott mindennapos hidratáló és mattító szérum is mattít?

Köszönöm előre is, nagy segítség lenne, ha tudnátok mondani valamit!



2018. márc. 17. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Elmondod miért kensz magadra ennyi mindent?

Jót nem tesz, az biztos. Elég egy hidratáló arckrém meg rá egy alapozó, a végén púder. Senkit nem érdekel, hgy ilcsi meg garnier meg loreal, mindegyik sz..r a bőrödnek.

2018. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem is hülyeség ennyi mindent a bőrödre kenni. Nem tudom hány éves vagy, de ez minden korosztálynak sok. Ha száraz a bőröd vagy egy jó hidratáló krém vagy primer, arra alapozó! Nem BB krém, mert az szimpla színezett krém! (Krémet krémre ne kenj!) Ezekre mehet korrektor ha szükséges végül a púder és ennyi, nem kell túlzásba vinni!
2018. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Arctisztítás, hidratálás, alapozó,korrektor és púder. A BB CC stb krémek jók pl nyáron vagy ha könnyű fedést szeretnél és nincs sok bőrhibád. Ezek színezett hidratálók. BB krémre NE rakj alapozót. Vagy egyik vagy másik. Egyébként tapasztald ki, milyen rutin válik be neked legjobban. Nekem is kellett egy bő év mire rájöttem mit és milyen sorrendben szeret a bőröm és kapom meg a megfelelő eredményt.
2018. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyerekek, a koreaiaknak 12 lépéses rutinjuk van, semmi baja a bőrüknek. Ilyen faaszságot, hogy arckrém rossz a bőrnek.


A sorrend: szérum, primer, és alapozó vagy BB krém, a kettő ugyanazt a célt szolgálja.

2018. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!