Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik az itthon kapható Cruelty...

Mik az itthon kapható Cruelty Free márkák?

Figyelt kérdés

Állatkísérletektől mentes márkákat keresek. Főleg smink, és tisztálkodási kellékek érdekelnek. A Dm és a Rossmann márkáit ismerem, ezeknek az árkategóriája lenne a legjobb. Drogériákban kapható még más ilyen márka? Ha Budapesten belül van más boltban azt is meg tudom oldani, csak akkor mondjátok meg léci, hogy hol van.


Ami főleg kellene, mert nem váltak be a Dm saját márkás termékeiből: csavarós szemceruza, szempillaspirál, sampon



2018. márc. 17. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Lush
2018. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A jó édes ***** válasza:
100%
Az olcsó magyar termékek tuti azok, mert egyszerűen nincs is pénze a hazai vállalkozásoknak állatkísérletekre, a bevált alapanyagokat és összetételeket alkalmazzák. Itthon kozmetikumokat nem nagyon, szinte csak gyógyszereket tesztelnek.
2018. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Az uniós országokban tilos az állatkísérlet. Tehát az a cég, aki csak az Uniós országokba szállìt, mind cruelty free.
2018. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Lush sajnos nem árul olyan termékeket, amiket keresek, őket ismerem, és ki is fogom próbálni, de smink cuccoknál ez nem segít.

Hazai márkát nem ismerek sokat, a Wu2 samponok mondjuk nem rosszak, de mást is kipróbálnék.

Igyekszem megismerni az összes ismertebb márkát, hogy akkor az most cruelty free-e vagy nem, és utánanézek vétel előtt, csak sajnos nem mindenről könnyű információt találni, sőt van amiről egyáltalán nem sikerült, de akkor legközelebb elindulok ezen a nyomvonalon, hogy mely országokban forgalmaz :)

2018. márc. 18. 00:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szemceruzából egyértelműen essence. [link]


Szempillaspirál Lovely. [link]


Sajnos sampont még nem találtam igazán jót.


Viszont ajánlom a "HeyJulie" és a "fatimapanka" csatornákat YouTubeon, akik CF márkákban utaznak és sok jó tippünk van. :)

2018. márc. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
A Maybelline kapható nálunk..és kisérletezik állatokon..
2018. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5#: Köszönöm, én is szoktam nézni ilyen videósokat, de akkor őket is megnézem, és kipróbálom, amiket írtál :)


6#: Igen, feltudnék még több tucat márkát sorolni, ami kísérletez állatokon és forgalmaz itthon, de azok nem magyar márkák, mint ahogyan a Maybellin sem...nem tudom ezt miért írtad?! Nem azokról beszélek, amik kaphatóak itt, hanem amiket Magyarországon hoztak létre.

2018. márc. 18. 10:40
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Itt egy lista:

[link]

2018. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok vna, én csak azt használok :)


Essence

Catrice

Alverde

Rossmann sajátmárkás termékei

Müller sajátmárkás termékei

Auchan sajátmárkás termékei

Inecto

Ziaja

Aztán vannak hazai biotermékek (nem tudom, mi a márka neve, de az egyik terméke pl. a csalánsampon)

Pinkpanda.hu-n minden állatkísérletmentes, ott is van jópár márka :)

Makeup Revolution

p2

Farmasi


Ezek között csak találsz olyat, ami megtetszik :)

2018. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő válaszolónak nagyon köszönöm! Végre egy lista, ami a Magyarországon kapható márkákkal foglalkozik.


A Müllerben is szét fogok nézni, az van a városban, ahol tanulok, köszönöm szépen! :)

2018. márc. 18. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!