Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rival de loop highlighter...

Rival de loop highlighter sárgás bőrre? Vagy akkor már inkább Lovely highligtert vegyek?

Figyelt kérdés

Új highlitert keresek és azt olvastam,hogy a Rival de loop Baked highligterét néztem ki, a moon dust árnyalatban.

Sokan azt írták a Krémmánián hogy rózsaszínes a fénye.

Nagyon sötétnek tűnik így a termék elnézve. Félek sötét lesz a bőrömhöz.


Van itt olyan aki ezt használja? Szerintetek a rózsaszín fénye miatt nem lesz olyan mint egy pirosító?



(Alapvetően világos bőröm van, de van egy kis sárgás tónusa)


A Lovely-nek az ezüst árnyalatú highlighterén is gondolkodtam. De az csillámos... én viszont nem szeretnék csillámos highlightert.



Ha tudtok olyan rossmanban kapható highlightert ami nem csillámos annyira és jó,akkor arra is nyitott vagyok. :)



2018. márc. 19. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A Lovely nem csillámos ha az ecsetet “lekocogtatod”,én azt használom.
2018. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a Lovelyt. Inkább az rdlyoung, vagy p2.
2018. ápr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!