Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Túlzás lenne műszempilla...

Túlzás lenne műszempilla mindennap?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es elszeretnem kezdeni sminkelni magam. A szempillaim nagyon rovidek, nem suruek es egyenesek es mikor kifestem oket egyaltalan nem latszanak. Nem vinnem tulzasba csak szemoldok, halvany ruzs es highlighter. viszont igy a szemem “ures” lenne szoal arra gondoltam h muszempilla sok lenne? (tincses/szalas) meg gondoltam a 3ds szempillara is. Vagy milyen mas modszerrel tudnam jobban kiemelni a szememet?

2018. jan. 1. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy picit már a ló másik oldala. 16 évesen az iskolában teljesen felesleges. Nem vagyok a sminkelés ellen (sőt), és buliba nyugodtan, de azért napi szinten ne műszempillával járjon egy kamasz :)


(Mielőtt valaki belém köt: ha valakinek nem kifejezetten olyan a munkaköre, akkor munkahelyen is vicces a full coverage műpillávval meg diszkógömbre való hájlájterrel.)

2018. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szia. Én veled egy cipőben járok nekem is ez volt a bajom amíg nem vettem egy olyan mértékben kitűnő szempillaspirált hogy csak néztem ki a fejemből. [link]
2018. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül sok, ha nem túl nagy, meg terméteszetes.


[link]


Rajta pl. nagyon királyul néz ki, de mindennapra inkább egy szempillaspirált javasolnék, meg mondjuk azt, hogy szemceruzával kicsit kiemeld a szemed (akár sötétbarnával, akár feketével) mert a műszempillát felrakni nem egy egyszerű történet, és ha jó ragasztót is használsz, akkor is leeshet bármikor :"D Ha tartósat rakatsz fel azzal meg az a problémás, hogy rendszeresen újra kell csináltatni.


Lehet nagyon jó szempillaspirálokat is kapni, inkább azzal próbálkozz.

2018. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! igy vegig gondolva suliba tenyleg tulzas lenne maradok inkabb a szempillaspiralnal:)
2018. jan. 1. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kisebb, természetesebb műanyag szempillák is, nem muszáj óriás nagy homloksepregetőt hordani.... Azok szerintem is csúnyák!!!! De amelyik kis csinos, az aranyos!!!!!!!!!!!!
2018. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
49%

Végre nem egy olyan lány aki már 12 évesen sminkeli magát.

Én mondom neked büszkék vagyunk rád egyébkén egy kis műszempilla 16 éves korban teljesen megengedett neked és nem a 13 éves lányoknak.

2018. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!