Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti szeretitek/tetszik nektek...

Ti szeretitek/tetszik nektek a highlighter?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a mindennapokban nem túl praktikus, este egy buliban szép tud lenni mértékkel. A túl sok highlighter nagyon mű, olyan mintha az izzadságtól csillogna az arc.
2017. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Én használok. Mindennapokra igaz nem durván, csak egy picit, bulikra meg annyit kenek amennyit csak bírok :D
2017. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Fölöslegesnek tartom, sosr használtam.


20/L

2017. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Én szeretem. Nyilván a túl sok semmiből se jó. Meg nem kell túl csillámosat venni. Az én sápadt bőrömön szeretem a kis csillogást.
2017. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
54%

Én szeretem. Ha nincs kedvem bronzosítani vagy ilyesmi, de sima alapozótól laposnak tűnik az arcom, akkor csak simán highlightert használok kontúr vagy pirosító nélkül és nagyon szépen, üdén, fiatalosan néz ki.

Ilyenkor nyáron mondjuk nem nagyon szoktam, mert kicsi a határ az izzadt meg a highlighteres között :D

2017. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Én nagyon szeretnék használni, de sajnos nagyon zsírosodik a bőröm. :/
2017. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Én hétköznapokban is szoktam. Nagyon kedvelem, van, amikor intenzívebben használom, van, amikor teljesen természetesen.
2017. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Én szeretem / tetszik, de nem mindegy, milyen formában. Én azokat szeretem, amik inkább szép fényt adnak, nem az ilyen vakítóakat meg az öklömnyi csillámmal teleszórtakat, szerintem az hétköznapra túlzás, de még buliba sem az én stílusom. A minimális fényest meg fel lehet úgy vinni az arcra, hogy egészséges fényt adjon a bőrnek.
2017. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!