Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lövessek/szúrassak + 1-1...

Hol lövessek/szúrassak + 1-1 fülbevaló lyukat?

Figyelt kérdés

Van 1-1 lyuk a fülemben és még szeretnék egyet-egyet mindkét fülembe. Az a kérdésem, hogy ezt otthon is meg lehet-e csinálni, ha nem akkor hova menjek? Nagyon nem vagyok jártas a témában és kéne egy kis segítség. Meg el tudnátok mondani ennek az egésznek a menetét?

14/L



2018. márc. 23. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha csak szimplán a cimpádba szeretnél, akkor egy jobb kozmetikusnál belövőpisztollyal érdemes. Menete eléggé rövid. Odamész, letisztítja a füled, bejelöli és belövi.

Ha komplexebb helyre szeretnél, tehát fentre (helix), kisporcba (tragus), vagy más, nem a cimpánál lévő helyre, akkor azt már testékszerezőnél érdemes. Viszont mivel 14 vagy így nem nagyon vállalják el. 16 éves kortól szülői beleegyezéssel igen.

Persze egy kapszulás belövő rendszerrel is rendelkező tanfolyamot végzett kozmetikusnál is megoldható a helix, az nem roncsol úgy, mint a rugós pisztollyal való belövés.

Cimpába az ár kb 2000-4000 Ft/pár rugós lövéssel, kapszulással 5-8000 Ft, de ez régiókként eltérhet. Testékszerezőnél a szúrás cimpába 3-4000 Ft, szúrás porcba 4-5000 Ft.

Továbbiakért érdeklődj a kozmetikusoknál és testékszerezőknél.

2018. márc. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Még azt szeretném kérdezni, hogy úgy jó ha a westend tattoo&piercing-nél csináltatom? Mert úgyis mennék oda szerdán
2018. márc. 24. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott inkább ne. Kerüld az összes pláza szalont.
2018. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeirntem nyugodtan csináltasd ott, nekem csupa jó tapasztalatom volt velük. Viszont nézz utána, hogy ehhez nem kell-e a szülő jelenléte.
2018. márc. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a westendben csináltatom meg, ha mondjuk porcba szúratnám biztos nem oda mennék, de ezt csak nem tudják elrontani anyukámmal megyek, szóval ebből nem lesz gond
2018. márc. 25. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!