Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tükörlakkot hol lehet kapni...

Tükörlakkot hol lehet kapni és milyen néven? Körömlakk is van, vagy csak géllakk? Mirror powder

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Van körömlakk is, de elméletileg azok nem olyan jók mint amit a porral készítenek. Rossmannban a P2-nek láttam a körömlakkjai között ilyet de sajnos a nevét nem tudom.
2018. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg a Sally Hansennek is van ilyen lakkja de azt csak külföldi oldalon láttam hogy rendelhető
2018. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A p2-t lattam, hirtelen ugy megorultem neki.

De szerencsere esznel voltam, es gyorsan rakerestem telon, hat undoritoak. Szamomra legalabbis.

Ezek femes szinu, de MATT lakkok, egyaltalan nem szepek.

A csomagolas felrevezeto.

Ezt hivjak a fogyaszto megtevesztesenek.

1100 ft-ert kicsit pipa lettem volna itthon, de en mar minden ilyen elott rakeresekinkabb.

Amugy vmi chrome a neve.


Az eladok persze azt se tudjak, mit kerestem, v mi az a tukorlakk. Mutatom, de leszrta, pedig egy fiatal kiscsaj volt a debreceni Forumban.

Az is gaz, h nincs tisztaban az altaluk arult termekekkel, de hogy tanulhatna vmit, mert esetleg kesobb mas is erdeklodhet, de ot nem is erdekli, na ez a legnagyobb problema. Igy merjunk tanacsot kerni v hozzajuk fordulni.

2018. ápr. 1. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!