Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Catrice HD Liquid Coverage...

Catrice HD Liquid Coverage vagy L'Oreal True Match vagy Maybelline Fit Me alapozó?

Figyelt kérdés
Ez a három alapozó között vacillálok és nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam...Melyiket ajánlanátok? Esetleg, ha valaki másikat tud ajánlani kb. 5-6 ezer forintig, akkor annak is örülök. Olyat szeretnék, ami kb. közepes fedésű, inkább mattabb vagy max. egy pici természetes fénye van (tehát nem túl csillogó vagy túl fényes), de természetesebb hatású (tehát nem maszkos, mű) és viszonylag kellemes viselni, könnyedebb (tehát nem túl "nehéz"). Értelemszerűen a maga árkategóriájában és ehhez viszonyítva, tehát nem csodát várok ingyen :)
2018. ápr. 2. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Catrice!
2018. ápr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom aktualis e meg de en a Catricet ajanlom!:)

En tobbszor is ujravettem a Maybelline Fit Me alapozot de valamiert nekem eloszor sokkal jobb volt mint utana lehet a hidratalassal rontottam el valamit

Nem tudom neked mennyire zsirosodik a borod de nekem tobb ora utan se zsirosodik Catrice alapozoval:)

2018. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!