Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót vegyek ami...

Milyen alapozót vegyek ami nem fénylik egy óra múlva?

Figyelt kérdés
Már többet kipróbáltam, de az összes olyan az arcomon mintha izzadnék. A bőröm egyébként zsíros és T vonalban száraz, hámlik. 5-6ezer forintig.
2018. ápr. 3. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Paris Berlin - Le Fluide Le Tent Hight Tech

[link]


Púdert használsz alapozás után? Mert ha nem, akkor érdemes.

2018. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fontos hogy olaj mentes alapozo legyen. Karajának van nagyon jó alapozója, ami direkt zsíros börre van. Mondjuk hátrany hogy drága és csak kozmetikustól tudsz beszerezni, mert professzionàlis alapozónak szàmit.

Nekem Paris Berlines van. Mindig használok utána pudert. És nagyon szép marad a bőröm, pedig nekem nagyon hamar fényes:)

2018. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rimmel stay matte
2018. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7500 most a Clinique Superbalanced Silk alapozója, tökéletes zsírosabb bőrre, a fedése közepes és nagyon szép a finishe. Az összetevői is nagyon jók plusz spf 15-öt tartalmaz. Ajánlom!
2018. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!