Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót, korrektort...

Milyen alapozót, korrektort illetve arc tisztítót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretném ezeket vásárolni, de fogalmam nincs hogy is áljak neki, ezért remélem valaki tud pontosan nekem ajánlani ilyen termékeket. ( dm-ben és rossmannban tudok csak vásárolni).

Viszonylag száraz bőröm van de nincs pattanásom se miteszerem. Az arcom meg az orrom néha kicsit piros, de alapvetően elég világos alapozóra lenne szükségem. Azért is vagyok nehéz helyzetben, mert száraz a bőröm, de nap közben bezsírosodik. Most is van alapozóm, de közelről borzasztóan látszik és nagyon igénytelenül néz ki (miss sporty). Nem tudom hogy ezek alapján tudtok-e nekem valamit ajánlani. Jó lenne ha pontosan esetleg a nevét megadnátok, ha van ötletetek. :)


2018. ápr. 1. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Catrice all matt plus alapozóját használom meg a tégelyes korrektort hozzá, ezeket a rossmannban veszem. Arctisztítóból meg a balea 3in1 termékét, a pontos nevét nem tudom (vmilyen peeling van benne, zöld tubusos), ez meg a DM saját terméke úgyhogy csak ott kapható.
2018. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nagyon világos a bőröd a catrice bármelyik alapozóját vagy korrektorát ajánlom, mert tényleg szép világos színük van és nem narancssárgás mint néhány olcsó márkánál.
2018. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Szia!


A leírás alapján pont olyan, mintha az én arcbőrömről mesélnél.


Én sosem használok rá semmi extrém arctisztítót, mert nem bízok bennük, és csak pattanásosabb leszek tőlük. Egyetlen egy van, amit évek óta használok a Clean & Clear, amivel egyszer 1 nap megmosom az arcom.


Ha kivan száradva az arcom, akkor egyik krém sem segített, mert valamelyiktől zsírosabb lett az arcom, valamitől ki is pattogtam.

Most a Fenjal testápolóját használom, mert annyira szépen hidratálja a bőröm, nem is zsíros, nem ragad, és nem is lesz pattanásom, csak puha bőr.


Nekem is világos alapozóra van szükségem, de én azt mondom, hogy érdemes váltanod egy kicsit minőségibb alapozóra, hisz a nevében is benne van, hogy alapozó. Mindennek az alapja, ezért annak kell a legszebbnek lennie.

Azt ajánlom, hogy vegyél folyékony állagút, mert száraz a bőröd, és így eltudod kenni, de viszont olyat vegyél,amire az van írva, hogy mattosító.

Én jelenleg: A Maybelline Fit me alapozóját használom, sokkal szebben fed mint eddig bármelyik alapozóm.

De ha túl drágának találod nézd meg a Catrice alapozókat.


Ha nincs pattanásod akkor mire szeretnél korrektort használni?

Nekem az Astor korrektora vált be.

2018. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha száraz, de bezsírosodik, akkor nem száraz, hanem vízhiányos.


A szép smink, alapozás alapja a karbantartott bőr. Géles lemosót ajánlok, heti 2x radírozást vagy fizikaival vagy kémiaival, ez már egyéni preferencia. És persze hidratálni, ha vízhiányos bőrre valót választasz, az nincs telenyomva olajjal, nem leszel zsírosabb tőle.


(Sajnos nem tudok márkát ajánlani, DM-ben és Rossmann-ban pont nem ezeket veszem.)

2018. ápr. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs pattanásod, és óriási bőrhibáid, akkor rengeteg vízfogyasztás mellett leginkább a BB krémet ajánlanám, mint alapozó, ha száraz a bőröd. Nekem is száraz a bőröm, emiatt az alapozó undorító volt rajtam egy idő után, de a BB krém teljesen más. A korrektorról és arctisztítóról nem igazán tudok nyilatkozni. Korrektort nem igazán használok, arctisztítóként pedig természetes alapanyagú szappant csak :)
2018. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!