Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Makeup revolution termékeket...

Makeup revolution termékeket melyik DM-ben lehet kapni Budapesten?

Figyelt kérdés

Van rá DM-es kupon, eddig négy DM-ben jártam, egyik helyen sem volt és az eladók sem tudták, melyikben lehet kapni.

Köszönöm a választ.


2018. ápr. 4. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pesti útiban van, de szerintem mindegyikben kéne lennie..vagy az eladók nem tudják mit árulnak vagy nem tudom...de ne a smink állványokon keresd, hanem ,babakocsin' ami olyan, mint egy asztal..azon kell lennie, legalább is a pesti útiban ott van...mint az a fura nevű sminkes cucc ami most ugyan úgy kuponos vmi P betűs én majd az alapozóját szeretném megvenni, ezért tudom hogy ott van a revolution, mert alatta van az az alapozó amit sokszor nézegetek😀
2018. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon köszönöm!!!:)


Állványokon is kerestem, lehetnem voltam elég figyelmes, vagy hadarva mondtam a nevét.


Physicians formula? Azzal a márkával én is szemezek már egy ideje.

2018. ápr. 4. 10:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen☺ teszter alapján elég jó állaga van...nem sokára beruházok rá, elég sokat érdeklődtem utána, hát remélem igaz hogy nem 'sűrűsödik' be és ugyan olyan könnyen felvihető lesz/bár akár hányszor arra jártam, mindig kipróbáltam és állagra ugyan olyan volt és alig jött le a kezemről😀/..nem úgy mint pl egy maybellin vagy maxfactor..próba szerencse, legalább most van rá kupon, így kevesebbet bukok ha mégsem jó😁
2018. ápr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!