Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha csak az egyik fülembe van...

Ha csak az egyik fülembe van fültágító, akkor a másikba mit tegyek hogy jól nézzen ki?

Figyelt kérdés
Elkezdtem tágítani az egyik fülemet, de azon gondolkodtam hogy ha abba fültágító van akkor a másik a mit tegyek hogy jól nézzen ki? Vagy tágítsam ki azt is?

2018. ápr. 6. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban néz ki, ha mindkettő egy méretre ki van tágítva. Én is gy kezdtem az elején, hogy csak az egyik fülemet akartam, de rájöttem, hogy igaz, hogy nem hatalmasról van szó, de a fülcimpám mégis hosszabb lett és így nekem túl aránytalannak tűnt. Egyébként fülbevalót olyat tegyél bele, ami színben harmonizál.
2018. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak az egyik fulemben van, mar evek ota. Gondolkoztam rajta, hogy kitagitom a masikat is, de inkabb nem. Nekem az lenne fura. :D
2018. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ha még az elején vagy, ne tágítsd ki egyiket sem. Egy idő után nagyon csúnya lesz, és meg fogod bánni. Ez olyan, mint a tetoválás. Hogy mi van, ha megunod? Mi van ha 80 évesen is így kell majd mászkálnod?

Teljesen jó szándékból mondom, szerintem gondolkozz még el ezen, hogy biztosan akarod-e.

2018. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja én nem ilyen magyon nagyra szeretném kitágítani, az nekem sem tetszik, nekem maximum az 1cm, tovább nem szeretném.
2018. ápr. 7. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ameddig nem volt mindkettő kitágítva patkó pcket hordtam a másikban.
2018. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!