Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avontanácsadónők, és mindenki,...

Avontanácsadónők, és mindenki, aki avonnal üzletel. (vatera, teszvesz) Nektek mennyi árutok van otthon a vevők részére?

Figyelt kérdés

Kb Ft.-ban kifejezve le tudnád írni?

Nem félsz, hogy "rajtad" marad?

Sikeresen el tudod adni őket?

Hogyan/hol árulod? (ismerősök, szomszéd, net, stb)


2010. jún. 12. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mindig kevés a cuccom,mert mindent eladok.Ismerősök,rokonok meg sok emberrel beszélgetek,megemlitem,hogy mivel foglalkozok és megkeresnek.Majdnem minden termék elmegy.A múlthéten épp eladásra mentem volna és rájöttem,hogy üres a szatyrom.

Hát ennyi!

2010. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


És mi a taktikád?

A jó ár? (alacsonyabban adod, mint a katalógus ár) vagy mit használsz?

2010. jún. 13. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem adom kevesebbért,de jó a beszélőkém.Javaslom a termékeket egyénre szabottan és addig beszélek,mig azt mondja,na jó,akkor megveszem és kipróbálom!Ennyi!

Dicsérem a vevőt és hozzá teszem,ha ezt használja,akkor még szebb lesz a bőre,haja,jobb illata lesz stb.

Sok sikert neked is!:)))

2010. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nagyban csinálom, tele egy fél szoba, értékben kb fél milla... Ismerősöknek árulok meg neten, itt persze áron alul kell, különben nem éri meg itt megvenniük a postaköltség miatt...
2012. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!