Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kétségbe vagyok esve! Tudnátok...

Kétségbe vagyok esve! Tudnátok mondani olyan alapozót, ami zsíros, világos bőrre van, nem szívódik be egy órán belül, és nem barnul? Ha lehet, drogériásat, de ha olyan nincs, akkor jöhet a többi.

Figyelt kérdés
Egyszerűen... Már nem tudom, mit tegyek. Milliófélét kipróbáltam már, de a fejem bebarnul/benarancssárgásodik vagy egyszerűen csak lefolyik róla a smink folytonos púderezés mellett is. Tudnátok konkrét márka konkrét termékét mondani? Már annyi helyen nézelődtem, de amiket ajánlottak és kipróbáltam, nem váltak be :(

2018. ápr. 12. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Physicians Formula, DM-ben tudod beszerezni.

Vagy a Chanel Vitalumiére alapozó is jó, de drágább is.

Ha nagyon olcsót szeretnél, kipróbálhatod a Catrice HD Liquid alapozóját is, viszont az nem tudom milyen zsíros bőrre.De az első kettőt feltétlenül próbáld ki. Amúgy Krémmánián is keresgélhetsz, én is ott szoktam.

2018. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!