Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a bolti...

Mi a véleményetek a bolti műkörömről?

Figyelt kérdés

Még most először tennék fel műkörmöt. És csak boltit tehetek, mivel anya nem engedte meg, hogy vegyek egy készletet...

Csak vélemény kellene, hogy jó-e, vagy sem.


13/L


2010. jún. 12. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon rosszak. Kb. 2 óráig bírják, a lehető legtermészetellenesebbek, és mivel nem értesz hozzá, ezért a körmöd elgyengülhet tőle, szerintem semmiképp ne vegyél olyat.

Anyukádnak elég fura a felfogása, hogy inkább az undorító méteres műkörmöket engedi ahelyett, hogy elvinne körmöshöz és kilakkoztatná neked.

2010. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tévedsz! Anyukám nem engedné...

Amúgy meg azért is szeretnék műkörmöt mert én nem szoktam festeni a körmömet, nem szeretem...:S:$

2010. jún. 12. 15:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nagyon ratyi

14L

2010. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon undorító a bolti köröm! Nagyon óvatosan kell vele mozogni,fogni mert könnyen leesik. Vannak elég olcsó "otthon barkácsoló műkörmösök" is,igaz nem dolgoznak valami esztétikusan de,ha nincs rá pénzed és nagyon szeretnél körmöt akkor inkább egy ilyenhez menj el,mint hogy azt a bolti vackot felrakd magadnak. De a legjobb és legbiztonságosabb lenne ha egy profi szakemberhez mennél vagy inkább semmi...
2010. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon gáz, látszik rajta h bolti..:S és csak nevetni fognak rajtad:S

14/L

2010. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen szerintem bőven jó neked a bolti,tapasztalatból mondom,hogy 2 óra múlva megunod és leszeded:D

Amúgy a kérdésre a válasz:Esztétikai környezet szennyezés.:)

18/L

2010. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
13 évesen fölösleges a műköröm...főleg, ha nem értesz hozzá, mert tönkreteheted, és sok idő, mire rendesen lenő, addig nem betörik, meg hasonló fájdalmas dolgok...arról nem is beszélve, hogy megfelelő fertőtlenítés hiányában olyan gombás fertőzést kapsz, amit csak hosszú gyógyszeres kezeléssel lehet meggyógyítani...láttam már ilyet, és elég undorító...nekem ugyan nincs papírom, de mikor elmentem körmöshöz, mert nem volt időm magamnak építeni, megdícsérte a körmöm, hogy milyen szép, és biztos mester körmösnél csináltattam...pedig otthon magamnak...13 évesen lakkozd otthon, meg ápold...hidd el, jobban jársz...
2010. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5.-nek: XDDD :D:D:D
2010. jún. 12. 17:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer tettem fel, addig amíg ballagásom volt, nem volt pénzem körmöshöz menni, így az is megtett, de nem tudtam leszedni és kerek 6 napig rajtvolt! pedig mosogattam is... Ha szépen kifested és formára reszeled ne gáz!
2010. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy jó vélemény... :D:D:D:D:D
2010. jún. 14. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!