Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért érzem magam hülyén...

Miért érzem magam hülyén sminkben?

Figyelt kérdés

Annyira tetszenek ezek a természetes sminkek. Amikor van is, de nem is túl sok (pl. ilyenre gondolok tehát tényleg nagyon alap [link]


Mégis mikor kisminkelem magam, úgy érzem magam mint egy bazári majom. Nagyon zavaró és nem tudom ez mitől lehet. Van ilyen, hogy egyszerűen nem bírom a sminket az arcomon? De közben meg szeretnék nőiesebb lenni, valamennyi sminket viselni...


2018. ápr. 26. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem csak a termeszetesseg hive vagy!

En evekig sminkeltem magam,majd torekedtem a termeszetessegre...

Azota olyan termeszetes vagyok,hogy egyaltalan nem erzem jol magam sminkben.😊

Probald meg,hogy kizarolag csak alapozot hasznalsz,annyi nekem belefer es meg onbizalmat is ad.

Hatha teged sem zavar.

Egy keves smink oltoztet es jobb megjelenest ad.

2018. ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű nem a megfelelő termékeket használod, nem megfelelő mennyiségben, nem jó technikával dolgozol. Egy szépen felvitt természetes smink megszépít, nőiesít, kiemeli az előnyös részeket, szóval szerintem csak még finomítanod és gyakorolnod a sminkelést.
2018. ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak még szokatlan, de majd idővel megszokod! Nekem is eleinte furcsa volt, de már megszoktam, hogy krémes a pofám!
2018. ápr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele. Elmentem sminkeshez, aki mutatott technikákat és megmutatta, hogy nézhetek ki jól sminkkel és akkor világosodtam meg, hogy én nem jól sminkeltem.

De én azóta is csak spirált használok. A többi nekem már túl sok (nem érzem magam jól), viszont másokon nagyon tetszik a smink.

2018. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!