Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sampont /barmit hasznal...

Milyen sampont /barmit hasznaljak, hogy szep legyen a hajam?

Figyelt kérdés
Ti mit ajanlotok? Mit hasznaltok?

2018. ápr. 30. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
WU2-t használok ezer éve. Szerintem jó sampon.
2018. ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát attól függ milyen a hajad. Ha száraz, sprőd akkor száraz hajra való sampont használj, ha hamar zsírosodásra hajlamos, akkor olyan sampont vegyél.

Nekem egy időben az egyszerű Baba sampontól is gyönyörű volt a hajam, mostanság kicsit problémásabb, most vagy Garniert vagy L'Oreal-t használok. Szóval ki kell tapasztalni, hogy neked mi válik be a hajtípusodra.

A Kallos termékeit ajánlom, ezek szaküzletekben vásárolhatóak, nagyon jó hajápoló termékeik és hajpakolásaik vannak.

Én amúgy nagyon kevés hajápoló szert használok, semmi hajhab, ritkán lakk, semmi balzsam, havi egy hajpakolás, nem vasalom, így nem roncsolom. Fodrászom mindig mondja, hogy valószínű ettől is szép a hajam, hogy soha nem nehezítem el meg terhelem meg ennyi mesterséges dologgal.

2018. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Én szendrei fodrász cikkes boltban szoktam venni tejes balzsamot, hajpakolást nagyoon jó nagy tégelyes és 1000ft gyönyörű fényes ápolt lesz a hajam tőle:))
2018. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
27%
Keratinozd és ha használsz hajsimítót, hajszárítot stb. akkor hővédőt is tegyél rá előtte.
2018. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!