Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lassan egy éve, hogy szúrattam...

Lassan egy éve, hogy szúrattam egy septum pc-t a szüleim tudta nélkül. Eddig titokban tartottam, de bele fáradtam a titkolózásba. Hogyan vezessem nekik fel a témát?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 30. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
fordítsd le, és mondd meg hogy már egy éve ott van. Hány éves vagy amúgy?
2018. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17
2018. ápr. 30. 17:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak részben fosok egy kicsit a reakciójuktól illetve hogy kivetetik
2018. ápr. 30. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kivetetik se forr össze. Én egyáltalán nem hordom néha beteszem pár percre és még így is simán átmegy az 1.2-es szár.
2018. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom.. csak én már ebbe untam bele.. Hogy állandóan ki - be venni ikketve ha benn van akkor lesni ki ismer engem
2018. ápr. 30. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Vezesd fel nekik, hogy szeretnél piercinget, mintha most akarnád megcsináltatni
2018. máj. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam csak kétlem hogy bejönne.. Ha utána meg megmutatom azt hiszik majd hogy ezt azért mert nem engedték meg
2018. máj. 1. 09:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam anno a spetum pc-mmel viszont nem tudtam rejtegetni így simán anyám elé álltam és elsírta magát..

Hiába vetették volna ki úgyse vettem volna ki. Szerintem valld be, hogy már régóta megvan és rengetegen láttak már így.

2018. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!