Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok olyan szemhéjtust...

Tudtok olyan szemhéjtust ajánlani ami vízálló, jó az ecsete, mély fekete színű és nem túl drága? Lehetőleg olyat ami nektek is bevált.

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ilyenem van, ritkán használok szemhéjtust/szemceruzát, de ez nagyon tuti :) de ha gyakrabban is használnám, szerintem tovább tartana (mármint több időre elég), mint egy sima tus. úgy rémlik, hogy vízállóként vettem, de nem mernék rá megesküdni, ill. a leírásában sem láttam. azt viszont tudom, hogy a sima szemceruza 40 fokban "leolvadt" rólam, ez viszont nem! :D

emlékeim szerint 2000ért vettem 2 éve dm-ben.

2018. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Astor Eye Artist
2018. máj. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Lora Beauty fekete szemhéjtusa nagyon jó!
2018. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olcsó, kb 1000-1200 ft az essence vízálló ecsetes szemhéjtusa. Én vagy egy éve azt használom, esküszöm, az egyik legjobb, pedig rengeteget kipróbáltam már, és simán ráver jóval drágább tusokra.
2018. jún. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!