Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idő alatt gyógyul be a...

Mennyi idő alatt gyógyul be a helix piercing? Mennyire fáj és melyiket ajánlanátok:szúrás vagy lövetés? 18 év alatt kell szülői beleegyezés ha nem jön velem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy az utolsó tannap és a ballagásom közötti héten megcsináltatnám. Tapasztalatok és vélemények is érdekelnek.

2018. jún. 5. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:

3-2 hónap az átlagos gyógyulási idő.

Hogy mennyire faj az relatív, de eszedbe ne jusson lövetni.

18 alatt kell engedély,igen

2018. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha az utolsó tanítási nap csináltatom akkor nem lesz már olyan piros vagy sebes stb. a ballagásra? (egy hét van a kettő közt) És mi a kockázata a lövésnek?
2018. jún. 5. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy jobban sérülnek a szövetek, ha lövik.

Szerintem a pirosság akár órák alatt is elmúlhat, max. 1-2 nap, de szerintem 1 hét alatt simán.

Az egyik ismerősömnek is most szúrták, valamikor az előző hét vége fele. Egy kicsit sem piros a füle. :)


Mellesleg én is mostanában fogok helixet szúratni. :)

2018. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :D és sok sikert a helix-hez :DD
2018. jún. 5. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Szúrasd mindenképp! Azért jó, ha tudod, hogy a gyógyulás egyáltalán nem egyszerű. Kb. két hétig kell rá nagyon vigyázni (napi több fertőtlenítés, ne érje kosz, strand víz stb), viszont a teljes gyógyulás akár 2 évig is tarthat. Gyakran tart is sajnos. Persze nem fáj folyamatosan, de begyulladhat, érzékeny, érintésre fájhat. Nem akarlak lebeszélni, nekem is van és imádom, de ne érjen csalódás emiatt.
2018. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a szúrást javaslom, porba nagyon nem jó lőni, roncsolja a szöveteket. Nekem nagyon sokáig fájt és lassan gyógyult, kényes helyről van szó. Körülbelül fél évig nem tudtam azon az oldalamon aludni, ahova csináltattam.
2018. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!