Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 év alatti piercing?

18 év alatti piercing?

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy kell egy szülői nyilatkozat, és hogy a szülőt minden esetben felhívják(ha nincs ott személyesen), de mit kérdeznek tőle? Marmint honnan tudják hogy nem csak megkértem egy szomszédot mondjuk?

2017. jan. 20. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor én csináltattam akkor is kellett ez a nyilatkozat. Anyukám személyigazolványszáma kellett, telefonszám, alá kellett írnia, stb. Az volt rá írva a lapra hogy szúrás előtt telefonon értesítik a szülőt. Ott ahol én csináltattam ez nem történt meg. Ha nem szólok hogy van ilyen lapom el sem kérik. Bár ez helyfüggő.
2017. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szimi:

Köszönöm a választ, bár a lapot én is tudom, mert mikor az industrialt csináltattam akkor kellett, és emlékeztem is hogy ott (Westend Tattoo) felhívták apámat. De tőle nem akarom megkérdezni, mert a végén gyanakodna rám vagy valami es nem hagyna békén :)

2017. jan. 20. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!