Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Én csinálok valamit rosszul?

Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a problémám, hogy a körmömön nem marad meg a körömlakk. Konkrétan, miután kilakkoztam, letudom tolni a körmömről a festéket. (a körömlakk nem a leggagyibb nyilván nem egy chanel,az ARTDECO-nak a 2step gel lacquejét használom a fedőlakkal) Mi lenne a megoldás? Mi a probléma?
2018. jún. 8. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül, sajnos a klasszikus körömlakkokkal egy ideje már én is hadilábon állok.

Kész kollekciót halmoztam fel Moyra lakkokból, de már meguntam, hogy 2-3 napnál tovább nem bírják, sőt lazán le tudom kapargatni a körmömről.

Erősen gondolkozom a házi UV lámpás gél lakkozáson, mert nem egy nagy dolog. Az legalább másfél, de inkãbb 2 hetet bír a körmön.

2018. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked nem válik be az a márka. Én próbáltam többfélét, ugyan olcsóbb változatokból, mint essence, catrice, rimmel, miss sporty... a catrice bizonyult a legjobbnak, a könnyedebb lakkok fent maradnak akár 1 hétig is :)
2018. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mielőtt nekiállsz festeni egy vattával töröld le vékony réteg zsírt a körmödről! ezután egy átlátszó alaplakk (vagy vannak ilyen körömlakk alá való kozmetikumnak számító olajak), ezután mehet rá a színes lakk, majd a fedőlakk. az is lehet hogy túl vastag réteget viszel fel ezért nem szárad meg rendesen, és így le tudod tolni. sok sikert!
2018. jún. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel mindenki így van. Ha direktben kapirgálják, piszkálják a lakkozott körmöt, az bizony nem marad tökéletes. Én legalábbis így vagyok vele, max 1 napig marad szép a körmöm, és addig is csak akkor, ha vigyázok rá, még egy vakarózást is kétszer átgondolok.
2018. jún. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!