Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok! Nektek mennyi ekszeret...

Lanyok! Nektek mennyi ekszeretek van es milyeneket szerettek (sok olcsobb bizsu, kevesebb draga arany stb)?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok, ha lehet legyszives!
2011. ápr. 12. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bizsuk, de az nagyon sok van :D 15/L
2011. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem vannak olcsó bizsuk is,az arany,ezüst mellett.

Mindegyiket szeretem.28L

2011. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Láncom van pár ezüst, néhány bizsu, de igazából csak egy egyszerű ezüstöt hordok. Karkötőm is vegyesen, de azt sose hordom. :D Fülbevaló is van néhány ezüst, meg sok bizsu, pár száz forintért vettem a legtöbbet, figurásak, passz miért, de szeretem őket. :D

21/L

2011. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 habibi ***** válasza:

van mindenem- ezüst és arany láncaim, fülbevalóim, gyűrűim vannak, bizsuból csak fülbevalók. a legtöbb saját készítésű gyöngyből készült ékszerek. Rengeteg van és mindig sokat kell gondolkodnom, h. melyiket vegyem fel, mert túl nagy a választék.Azokat szeretem, amik egyediek, az ár nem számít (vagy ha túl drága, akkor lekoppintom)

18/L

2011. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Horkýže Slíže ***** válasza:

eleg nagy valasztek van nalam ekszerekbol:-D

kaptam ajandekba par ezust dolgot de nem hordom oket.

fulbevalobol van nagyon sok ezeket magamnak keszitem igy meg olcso is.nyaklancermekbol is van rengeteg /koponyak,vaskereszt meg meg sokfele/,gyurut gyongybol csinalok magamnak de asztan persze elfelejtem folrakni.karkotok meg csak ilyen egyszeru bor vagy amiket en csinaltam meg szegecsesek minden fajtaja.

21/L

2011. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A saját magam által készítettől, a bizsu gyöngysorokon át egészen a fehér arany medálos szettig minden van. (a sárga aranyat nem szeretem)

Mostanában fülbevaló mániás lettem (van már két karácsonyfás is), most húsvétit keresek (nyuszis is van már)

Mindent szeretek ami kicsit extrább színben mintában.

26

Most nyuszis gyűrűt keresek (na azt eddig nem hordtam), ha valaki látott szóljon:-)

2011. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nagyon sok bizsum van, mert nem igazán szeretem az aranyat. Szinte minden pólómhoz van külön színű ékszer , de általában az ezüst, szürke és a fehér kövek dominálnak a nyakláncaimon. Ami a fülbevalókat illeti, hát abból egy csomó van... minden nap másikat teszek fel...imádom őket :)

Karkötőket nem igazán hordok, de van abból is pár, példáúl egy karperecen egy fekete szív kirakva kövekkel, huh azt imádom, annyira gyönyörű.

2011. ápr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nagyon sok bizsum van, mert nem igazán szeretem az aranyat. Szinte minden pólómhoz van külön színű ékszer , de általában az ezüst, szürke és a fehér kövek dominálnak a nyakláncaimon. Ami a fülbevalókat illeti, hát abból egy csomó van... minden nap másikat teszek fel...imádom őket :)

Karkötőket nem igazán hordok, de van abból is pár, példáúl egy karperecen egy fekete szív kirakva kövekkel, huh azt imádom, annyira gyönyörű.16/L

2011. ápr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én allergiás vagyok a bizsura, de azért abból van egy tonnányi és arany, fehérarany, ezüst ilyenekből is van egy csomó....
2011. ápr. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
rengeteg bizsu....van pár arany..ezüst ékszerem de a bizsu jobb :D 13/L
2011. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!