Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldökpiercing problémára...

Köldökpiercing problémára tanácsok?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja szúrt piercing kiesett (nem a szervezetem dobta ki, az ékszer lehetett olcsó minőségű), addig nem volt vele semmi gond, be sem gyulladt és fájni is csak szúrás után pár óráig volt kicsit érzékeny. Másnap vettem új ékszert, este viszont már csak kb. a feléig ment át, létezik, hogy már összeforrt volna? Mindenesetre begőzöltem, és erővel átnyomtam rajta az ékszert, fájt, és azóta már sajnos vérezni kezdett... Lehet vele baj a továbbiakban?

2018. jún. 18. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kend be betadine krémmel, az fertőtleníti és utána mozgasd meg. Van betadine folyékony fertőtlenítő is. Egyébként alap dolog hogy kb. fél évig nem cseréljük ki, amíg be nem gyógyult teljesen. És hosszú lógósat sem teszünk be ennyi ideig.
2018. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Sajnos kilazult és elvesztettem az egyik részét, ezért alakult így.
2018. jún. 19. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!