Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék ajakpiercinget,...

Szeretnék ajakpiercinget, magamnak kiszúrjam?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és csak 16 év felett csinálnak piercinget!

Magamnak kiszúrjam?


2008. nov. 1. 00:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
én az összes fülbevalómat és piercingemet magamnak csináltam (még a nyelvembe is)- ha gondolod csináld meg, bár szerintem hülye ötlet. de ha mégis rászánod magad, akkor nagyon óvatosan, és nagyon tisztán
2008. nov. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmiképp ne csináld meg! Ha minden álmod egy ilyen, akkor beszéld meg a szüleiddel és elmennek veled. Szerintem így biztos megcsinálják!

De azért azt megjegyzem, hogy biztos nem hiába van 16-os korhatár.

2008. nov. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Lehet hogy ezért lepontoznak, de csak a véleményemet írom le. Előre is bocsi!

Szerintem 13 évesen még nem való piercinget csináltatni. Lehet hogy ez a módi meg ez a divat, de én - ha ennyi idős lányom lenne - biztos nem engedném.

Magadnak semmiképp se szúrd ki, mert nem vagy szakavatott ebben a dologban. Egy hozzáértő szakember tudja hogy hova kell szúrni, normálisan lefertőtleníti, és megmondja milyen kenőcsöt vegyél a seb gyógyulása érdekében.

Nekem is vannak piercingjeim - de mindegyiket szalonban csináltattam, eszembe sem jutott, hogy magamnak csináljam.

Ne légy buta, és felelőtlen! Beszéld meg a szüleiddel, hogy mit szólnak hozzá. Hisz az ő véleményük sokat számít.

Bocsi még egyszer, ha valami sértőt írtam volna.

2008. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
92%

Ne szúrd át magadnak, még a végén összeszedsz vmi fertőzést.

Én is nagyon sokáig akartam az ajkamba piercinget (már 13 évesen is) de szerencsére anyám nem engedte, és így utólag örülök is neki. Ha nagyon szeretnél beszéld meg a szüleiddel és csináltasd meg, ha megengedik, de ha nem akkor még várj pár évet, lehet h 16 éves korodra már nem is fog tetszeni és nem akarsz majd ilyet. én is kinőttem.

2008. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet !! EL bir fertőzni!! ÉS még csak 3 évet kell h várj az nem sok!!! Persze Szerbiában csinálják 13 éveseknek is!! a Barátnőm ott csináltatta:D De oda nem könnyű eljutni
2008. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

csomóismerősöm 14-15 évesen szakemberrel csináltatott ha a szüleid is benne vannak akkor menjetek el együtt mert ha szülö megengedi akkor lehet hogy csinálnak magadnak semmikép nem szurd ki akár komoly fertőzést is kaphatsz ami nem játék mert ha most kapsz vmi fertőzést és a korházba kerülsz szerintem te se szeretnéd de még fiatal vagy hozzá.

én 14éves fejjel mondom hogy felölem bármekkora divat is lehet nekem nem kell.

én az orromba akartam mert volt ilyen öntapadós kövem és nagyon jól ált de rájöttem hogy az egészségem többet ér szval maradtam annál hogy nem szurkálom magam fülbevalóm sincs pont ezért

2008. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,igazatok van jobb az egészség mint a kockázatos szúrás!!

Szval elmegyek szüleimmel és kiszuratom szakemberrel,vagy várok még 3 évet!!!

2008. nov. 1. 19:00
 8/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de már döntöttél, és remélem komolyan gondolod.

Csak azért kaptam fel a fejem erre a kérdésre, mert végre egy normális 13 éves írt, aki hallgat a jó tanácsra. Ha tényleg betartod, akkor tényleg nagyon jófej kiscsaj lehetsz.

Egyébként tényleg veszélyes magadnak kiszúrni.

2008. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

én a fülbevaloimat mind magamnak szutram de elötte kelöképpen fertötlenitettem mindent

a számat is szurtam át de az elfertözödött és szörnyen nézett ki genyedzett meg minden az nagyon veszélyes semi féleképpen a szádat nem szurd át

a nyelveddel meg föleg ne probálkozz komoly anatomiai ismeretek kellenek.ha átszurod az ütöered ami a nyellvben is van ott vérzel el és azon nem tud senki sem segiteni

várj vele nekem is van ajakpiercingem miután átszutam kivettem és inkább szakemberre biztam.csak lekoptata az ínyem és most mozog a fogam.gondold át jól és várj vele mindenképp a

2008. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat még1x!!

Döntöttem nem szúrom magamnak esetleg szakemberrel,de még az is lehet h nem is szuratok senkivel!!

2008. nov. 2. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!