Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék ajakpiercinget,...

Szeretnék ajakpiercinget, magamnak kiszúrjam?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és csak 16 év felett csinálnak piercinget!

Magamnak kiszúrjam?


2008. nov. 1. 00:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
az én kozmetikusom megcsinálja akárkinek
2008. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát elég hülye akkor a te kozmetikusod, érdemes volna feljelenteni.
2008. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

És a kozmetikusod hol dolgozok??

Egyáltalán Miskolci,mert én az vagyok!!

(mert ha az akkor megcsinálhatná nekem)

2008. nov. 4. 21:36
 14/17 anonim válasza:
Szerintem semmiképpen ne szúrd ki, mert az ajak környékén is lehetnek olyan akupunktúrás pontok, amelyeket, ha eltalálsz, súlyosabb következményei is lehetnek. A legegyszerűbb, ha édesanyáddal, vagy édesapáddal megbeszélitek, ha belemenntek ők is, akkor elkísérhetnek a piercingeshez. Sok sikert előre is!
2008. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszod!!!

Majd vagy elmegyek a szüleimmel,de semmi féle képen nem csinálom magamnak!!!

2008. nov. 5. 18:43
 16/17 anonim ***** válasza:
egyébként nem hülye az a kozmetikus aki kiszúrja akárkinek a szülőktől független.. szóval nem hülye csak kell neki a pénz..
2008. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én is magamnak szúrtam,méghozzá egy septumot,ami elég kockázatos,de semmi baja,nem volt és nincs is,mai napig nem tudnak róla a szüleim,egy egyzserű mozdulattal eltudom tüntetni,de ha ajak pc-ről van szó,akkor azt beszéld meg a szüleiddel és menj el velük :)
2009. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!