Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOS! Mostanság mi a hajdivat?...

SOS! Mostanság mi a hajdivat? Barna? Szőke? agyon vasalt? Göndör? Fiúk neketek mien lányok jönnek be? Az agyonvasalt hajú, erős smink cicababás csajok? Vagy a természetes szépségű lányok? Vékony vagy inkább olyan akin van mit fogni? Plázap*csa?

Figyelt kérdés

Nem értem a mostani fiúkat, most kerültem át egy új suliba vagyis középsulis lettem. És ebben a suliban mindenkit külsőről itélnek meg.

Annyira idegesítő, hogy akárki előtt elemegyek vagy röhög, sugdolózik, vagy nemtudom. Nagyon rosszul esik, de próbálok nem foglalkozni vele, nem megy. Min kéne változtatnom? 165 cm magas vagyok 64 kiló 14 éves szőke, kék szemű lány. Nem mondanám kövérnek magam, mert nem vagyok az mindenhol van mit fogni rajtam,persze azért van felesleg. Dolgozok rajta. Kérlek segítsetek. Minnél több választ kérnék


2010. nov. 1. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem üldözési mániád van. Vagy nagyon kövér vagy:P

165 cm-hez az 55 kg körüli testsúly az ideális. Sportolj hogy szebb legyél ha zavar.

A divat: barna/fekete haj és hullámos ( a szőke és a vasalt haj leáldozóban van). Ja és a fehér bőr is divat már régóta, az agyonszolizott vagy barnult bőr sem menő.


De én inkább neked egy pszichológust javasolnék.

2010. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát...nem értana egy az biztos (:

Tudnék kinek panaszkodni.

De az biztos hogy nem vagyok kövér...hát látom magam..és nem ugy van rajtam a felesleg,hogy egy részen és akkor a többi jó. hanem van rajtam mindenhol és igy nem tűnök ducinak.

De azért köszi a választ.

2010. nov. 2. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel, hogy mi a divat! Hidd el, a fiúkat soha nem érdekelte mi az aktuális hajtrend...ha meg nem cicababás a stílusod, felejtsd is el az olyan fiúkat, akiknek azok jönnek be, jobban jársz. Öltözz úgy ahogy neked tetszik, és hordd úgy a hajad, ahogy tetszik. Tényleg van rajtad egy 10 kiló felesleg, de ha így érzed jól magad, akkor ne foglalkozz vele (ettől függetlenül még lehetsz csinos!), ha zavar, akkor add le:). A hülyékkel meg ne foglalkozz!!! Legyen önbizalmad! Mért kellene érdekelnie téged annak, hogy más mit gondol a kinézetedről? Kit érdekel az idióták véleménye? Foglalkozz olyan emberekkel, akik kedvesek és normálisak, az ilyen külsőségekre menőket meg sz*rd le magasról, mintha észre se vennéd őket. Hidd el, nem érnek annyit, hogy idegeskedj rajtuk. 21/L
2010. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Húúú hát köszi (:

Végre valaki aki normálisan válaszolt :)


Itt van rólam 2 kép :


[link]


[link]


Majd irjatok rólam véleményt :)

2010. nov. 2. 14:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy barna hosszú hullámos hajtól nincs szebb :)
2011. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hmm...:P
2011. márc. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vad-Ász válasza:

tokeletes

:)>

2013. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megdugnálak.:)
2014. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!