Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a jobb, Piercing...

Melyik a jobb, Piercing szúrás/ lövés?

Figyelt kérdés
Lesz piercingem orrba, csak nem tudom melyik fáj kevésbé szúrás,vagy a lövés. Illetve melyiknek mi az előnyei?
2018. jún. 29. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne lövesd, jobban roncsolja a szöveteket.
2018. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondja.

Mindig szúrni kell.

2018. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szúrás. Nem hiszem, hogy sokkal jobban fáj, és csak néhány másodperccel tart tovább. Viszont sokkal jobban roncsol, nem olyan pontos, és nehezebben gyógyul. Az első piercingem előtt én is elgondolkodtam a lövésen, mert féltem a fájdalomtól. De annyira gyorsan megvan. Utána viszont a gyógyulás sokkal hosszabb, és elég fájdalmas tud lenni, szóval nem éri meg még rontani rajta néhány másodperc miatt. Az egész nem fáj annyira, hogy ne lehetne kibírni.
2018. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!