Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz, hogy érdemes olyan...

Igaz, hogy érdemes olyan oktatót választani aki nem csak oktató hanem másodállásként vizsgabiztos is mert ha ugyanilyen vizsgabiztoshoz kerül az ember nincs szemétkedés és bukás mert az oktató ha ő kerül ehhez az oktatóhoz akkor bosszút állhat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
hét ebbe igazából még sose gondoltam bele... xP
2010. szept. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az oktatók ismerik a vizsgabiztosokat. A vizsgabiztos nem az oktatódat figyeli hanem téged, ha hülye vagy a vezetéshez akkor úgyis megbuksz.

Az én oktatóm nem volt egy nyalizós típus de barátságos volt, ismerte a vizsgabiztost akinél vizsgáztam de nem ezen múlt hogy átmentem.

2010. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
az oktatók és a vizsgabiztosok eleve jóban vannak. ha béna vagy és szigorú a vizsgabiztos akkor tök mindegy mert ígyis úgyis meghúz. szóval szerintem erre ne alapozz. mondjuk az más kérdés hogy vannak normális kicsit elnézőbb vizsgabiztosok és vannak tényleg nagyon szőrszálhasogatók, arra törekedj hogy jól vezess és akkor nem lesz gond.
2010. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
jah azt kihagytam hogy az én oktatóm nagyon is jóban volt a vizsgabiztossal mégis megbuktam elsőre.(teljesen az én hibám volt) másodszorra meg más biztosnál akit annyira nem is ismert átmentem, de akkor nem is hibáztam. szóval rajtad múlik hogy megbuksz e.
2010. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!