Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Catrice HD liquid coverage...

Catrice HD liquid coverage vagy L'Oréal true match alapozó?

Figyelt kérdés
Nektek mik a tapasztalataitok? Esetleg tudtok olyat ajánlani ezeken kívül ami elfedi a pattanásokat de nincs maszkos hatása?

2018. júl. 8. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkepp az 1.! Mar a sokadik uveggel veszem ujra, a 2.bol meg 1el se birtam elhasznalni, rajtam sarga volt , pedig amugy imadom a loreal cuccokat .
2018. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a catrice hd liquid coverage alapozót használom és ez a legtökéletesebb amit valaha próbáltam, pedig én már elképesztően sokkal próbálkoztam :D Szóval tiszta szívvel tudom ajánlani! A L'Oréal alapozóról nem tudok nyilatkozni, de még nem hallottam róla olyanokat hogy késztetést éreztem volna valaha is megvenni.
2018. júl. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
A true match az egyik örök kedvencem.
2018. júl. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Én a lorealt szoktam használni, a másikat még nem próbáltam.. A színe tök jól passzol hozzám, tartós (pedig nekem elég zsíros bőröm van), kellemes az illata és nem néz ki maszkosnak, viszont nekem érzésre már egy picit sok...vagy legalábbis ilyenkor nyáron inkább a könnyebb alapozókat szeretem. Nekem ilyenkor nagy kedvencem pl. a Maybelline affinitone.
2018. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 9. 11:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Catrice Hd Liquid az egyik legjobb alapozó, amit használtam! Gyönyörűen fed, tartós, és nem is horror az ára. (2300Ft)

Én mindenképp javasolnám hogy termékmintát vegyél mindkettőből, és próbáld ki hogy melyik a jobb Neked.

2018. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!