Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért fáj a szemem minden...

Miért fáj a szemem minden napszemüvegben?

Figyelt kérdés

Nem számít, hogy 6k-s Quechua márkájú, vagy 2.5k-s NewYorker-es, fáj. Közelben nincs szemüveg bolt, hogy beméressem őket. De nagyon zavar ez a probléma. Amúg, nem vagyok szemüveges. Soha nem is hordtam még.

Egyszer volt egy 60k-s Oakley rajtam. Abban nem fájt. Ez azért zavar nagyon, mert nincs arra pénzem, de szeretném óvni a szemeim. De ez így szörnyű. Utána jó ideig minden összefolyik, és alig látok..



2018. júl. 12. 15:13
 1/1 anonim válasza:

Az a baj az ilyen nagyon olcsókkal, hogy torzítanak, azért fáj a fejed.

Esetleg vegyél egy polaroid-ot, ray-ban minőség, 15-20ezres árkategóriában. És az összes polárszűrős, ismerősöm 50ezres ray-ban-je meg csak sima uv szűrős :)

2018. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!