Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sárgás tónusú drogériás alapozó?

Sárgás tónusú drogériás alapozó?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudna valaki mondani kombinált bőrre sárgás alapozót? Eddig a Bourjois Healthy Mix üveges verzióját használtam, ami sárgásnak sárgás, jó állagú, finom illatú, de tényleg nem sokat fed, talán a BB krémekhez tudnám hasonlítani és az ára is borsos számomra, mert 4500ft. :(

Valami olyasmire lenne szükségem, ami egyáltalán nem rózsaszín(!) hanem tényleg sárgás, legalább közepes fedésű és maximum 3500forint körül mozog. Nincs sok tapasztalatom alapozók terén, szóval tényleg megköszönném, ha valaki segítene. :)



#kombinált bőr #alapozo #sárgás tónus
2018. júl. 14. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mert rajtam szinte minden alapozó rózsaszínes lesz...
2018. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Essence Stay All Day 16th, 1400 Ft körül van. Nude színben! Nem tudom de ha sárga alapozóra vágysz akkor ez biztos az. Fedése egy erős közepes szintet üt meg. Mattságra ne nagyon számíts.

(Lányok! Inkább a "sárgaság" helyett próbáljatok ki egy tényleg igényes alapozót. Ami se nem sárga,se nem rózsaszín,hanem az arcszínedhez megfelelő. 3-4 ezerért már lehet szuper alapozókat találni!)

2018. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Minden alapozónak van valamilyen tónusa. Az én tónusom sárgás. Nem olyan alapozóra vágyok, ami oxidáció után olyan az arcomon mint egy narancs, hanem olyanra, ami eleve nem rózsaszín, hanem picit sárgás beütése van. A Loreal True Match alapozó is például rettentően csalóka, sárgás mikor kinyomom de oxidáció után olyan az arcom, mint akit lehányt egy rózsaszín szörny. Köszönöm egyébként hogy próbáltál segíteni, megy a zöld kéz, de az Essence alapozókról nincs túl jó véleményem sajnos. :( Catrice All Matt Plussal szemezgetek most.
2018. aug. 15. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!